« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, SŁONECZNY BRZEG, BUŁGARIA

Symbol: ILS7087

38 000

Pow. całkowita:
61 m2

Rodzaj mieszkania:
APARTAMENT

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
2

Piętro:
1

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
100M-500M

Opis oferty

WYSTAWNY APARTAMENT 60,50 M2 Z UMEBLOWANIEM I WYPOSAŻENIEM W LUKSUSOWYM KOMPLEKSIE TYLKO 500 M OD PLAŻY CACAO BEACH ZA JEDYNE 628,10 EUR/M2! ŁAP MEGA OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM ZYSKUJĄC PONAD 20.000 EUR!

Elegancki apartament dwupokojowy z całkowitym umeblowaniem i kompletnym wyposażeniem w bezkonkurencyjnej, mega okazyjnej cenie (o ponad 20.000 EUR taniej od pierwotnej ceny zakupu, jaką zapłacił obecny sprzedający, kupując apartament bezpośrednio od developera kilka lat temu, gdyż wówczas za to mieszkanie zapłacił aż 58.000 euro plus koszty umeblowania i wyposażenia, a obecnie apartament wystawiony jest do sprzedaży całkowicie umeblowany i kompletenie wyposażony za jedyne 38.000 EUR, czyli tylko za jedyne 628,10 EUR/M2 brutto) w gustownym, luksusowym kompleksie apartamentowym AMARA, w bułgarskim kurorcie Słoneczny Brzeg nad Morzem Czarnym w Bułgarii tylko 600 m od najbardziej znanej plaży Cacao Beach.

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Słoneczny Brzeg - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 35 kilometrów na północ od Burgas (gmina Nesebyr).
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 200 hotelami i 120 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane Las Vegas Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 Aquaparki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.

OPIS KOMPLEKSU AMARA:
AMARA to kompleks Apartamentowy w najwyższym standardzie wykonania, zlokalizowany w południowej, bardzo prestiżowej i spokojnej części znanego bułgarskiego kurortu nadmorskiego Słoneczny Brzeg, blisko plaży nad Morzem Czarnym w Bułgarii.
AMARA jest kompleksem, składającym się z trzech budynków w stylu śródziemnomorskim. Znajduje się on w południowej części Słonecznego Brzegu. Atutem kompleksu jest jego położenie, w odległości tylko 500 m od morza, w pobliżu najbardziej znanej plaży – Cacao Beach. Kompleks oferuje 3 budynki, basen, bar wodny, siłownię na zewnątrz, sklepy, salon piękności i pralnię.

- Budynek A ma największą powierzchnię - 3.200 m2;
- Budynki B i C są jednakowe, każdy z powierzchnią – 1.000 m2;

Zespół znamienitych architektów i developer stworzyli coś wyjątkowego i niepowtarzalnego, korzystając przy tym z wielu materiałów naturalnych, takich, jak trawertyn, które stanowią o specyficznym, luksusowym klimacie tego miejsca.

Trzy budynki mają windy, a recepcja znajduje się w budynku A.

Elewacja- Fasada została wykonana w całości z kamienia – trawertyn. Wnętrze – marmur, granitogres, cegły izolacyjne wysokiej jakości (produkcja: Wienerberger).
Cały obiekt jest wykończony luksusowo.

WAŻNE: Istnieje kamera wideo Online, dzięki której każdy właściciel jest w stanie obserwować kompleks z dowolnego miejsca na ziemi.

Oddanie do użytku i oficjalne otwarcie nastąpiło w maju 2012 roku.

OPIS OFEROWANEGO APARTAMENTU:
Elegancki i przestronny apartament dwupokojowy o powierzchni całkowitej 60,50 m2 i powierzchni użytkowej 53,75 m2 (obszerną galerię aż 61 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM), położony na 1 piętrze (2 kondygnacji) w budynku głównym "A".


Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, korytarza z garderobą, przedpokoju, łazienki z WC i balkonu z widokiem na sąsiednie budynki (widok od strony zachodniej).

WAŻNE: Apartament oferowany jest do sprzedaży z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem, widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego, z ILSPOLAND.COM w mega okazyjnej cenie o ponad 20.000 EUR taniej od pierwotnej ceny zakupu, jaką zapłacił obecny sprzedający, kupując apartament bezpośrednio od developera kilka lat temu, gdyż wówczas za to mieszkanie zapłacił aż 58.000 euro plus koszty umeblowania i wyposażenia, a obecnie apartament wystawiony jest do sprzedaży całkowicie umeblowany i kompletenie wyposażony za jedyne 38.000 EUR, czyli tylko za jedyne 628,10 EUR/M2 brutto. Koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. roczny czynsz dla zarządcy wynosi tylko 8,5 euro/m2 apartamentu na rok, więc nie zastanawiaj sie długo, tylko łap tę wyjątkową okazję, gdyż może się już więcej nie powtórzyć!

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta firmy ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366

WIĘCEJ ZDJĘĆ I INFROMACJI ORAZ OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 61 fotografii oraz dokładną lokalizację i więcej informacji, a także szerszą gamę okazyjnych ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003