oferta archiwalna!

Nie trać czasu na ofertę archiwalną, tylko zobacz inne aktualne oferty nieruchomości na www.ilspoland.com

« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, SŁONECZNY BRZEG, BUŁGARIA

Symbol: ILS7049

16 000

Pow. całkowita:
29 m2

Rodzaj mieszkania:
STUDIO

Liczba pokoi:
1

Piętro:
1

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
100M-500M

Opis oferty

KOMPAKTOWE MIESZKANIE 29 M2 TYLKO 650 M OD PLAŻY ZA JEDYNE 16.000 EUR! ŁAP WYJĄTKOWĄ OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Kompaktowy apartament typu studio z częściowym umeblowaniem i wyposażeniem w bardzo okazyjnej cenie 16.000 EUR w wystawnym kompleksie apartamentowym SUNNY VIEW CENTRAL w największym bułgarskim kurorcie Słoneczny Brzeg nad Morzem Czarnym w Bułgarii w odelgłości tylko 650 m od najbardziej znanej plaży Cacao Beach.

OPIS OFEROWANEGO APARTAMENTU:
Przestronny apartament jedopokojowy typu studio o powierzchni całkowitej 29 m2 (obszerną galerię fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu oraz dokłądną lokalizację prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM), położony na 1 piętrze (drugiej kondygnacji) w bardzo popularnym wśród naszych rodaków Polaków kompleksie SUNNY VIEW CENTRAL w najbardziej znanym i popularnym turystycznie bułgarskim kurorcie Słoneczny Brzeg.
Mieszkanie składa się z salonu z miejscem na aneks kuchenny, łazienki z WC i balkonu z widokiem na ogród i sąsiednie budynki (widok od strony północno-zachodniej).

WAŻNE: Apartament sprzedawany jest z wykończeniem pod klucz i częściowym umeblowaniem, widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM, a od nowego nabywcy mieszkanie wymaga domeblowania i doposażenia.

OPIS KOMPLEKSU SUNNY VIEW CENTRAL:
1. W południowej części kurortu Słoneczny Brzeg, jedyne 600 metrów od nadmorskiej promenady i najbardziej znanej plaży CACAO BEACH.
W pobliżu liczne sklepy, tawerny i restauracje oraz centrum rozrywek z pubami i klubami disco. W sąsiedztwie przystanek kolejki chu-chu, kursującej uliczkami kurortu.
2. Basen otwarty (leżaki i parasole przy basenie bezpłatne) i Lobby Bar; restauracja, mini-centrum SPA (opłaty), recepcja, programy animacyjne; dla dzieci, sklepy, a sporty wodne oferowane na plaży (opłaty).
3. Basen otwarty na ostatniej kondygnacji,
4. Windy, przestronny i reprezentacyjny hol recepcyjny, restauracja główna, lobby bar dla gości. Na terenie kompleksu parking strzeżony.


INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Słoneczny Brzeg - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 35 kilometrów na północ od Burgas (gmina Nesebyr).
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 200 hotelami i 120 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane Las Vegas Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 Aquaparki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILSPOLAND.COM w bardzo okazyjnej cenie 16.000 EUR, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. roczny czynsz dla zarządcy wynosi tylko 10 EUR/m2 apartamentu na rok, więc nie zwlekaj długo, tylko łap tę wyjątkową okazję, gdyż może się już więcej nie powtórzyć!

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta firmy ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366,

CHCESZ WIDZIEĆ WIĘCEJ LUB ZOBACZYĆ WIĘCEJ ZDJĘĆ?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert okazyjnych prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

Niniejsze zapytanie nie może zostać wysłane, gdyż oferta jest NIEAKTUALNA!
Znajdź aktualną ofertę na www.ilspoland.com i wówczas wyślij zapytanie.

+48 668 803 003