« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, SŁONECZNY BRZEG, BUŁGARIA

Symbol: ILS6997

19 000

Pow. całkowita:
40 m2

Rodzaj mieszkania:
DWUPOZIOMOWE

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
2

Piętro:
5

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
100M-500M

Opis oferty

DWUPOZIOMOWY APARTAMENT DWUPOKOJOWY Z UMEBLOWANIEM I WYPOSAŻENIEM TYLKO 400 M OD PLAŻY I MORZA ZA JEDYNE 19.000 EUR! ŁAP WYJĄTKOWĄ OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Elegancki, gustownie urządzony apartament w bezkonkurencyjnej cenie 19.000 euro w eleganckim kompleksie GERBER RESIDENCE 3, zlokalizowanym w spokojnej części kurortu Słoneczny Brzeg, tylko 400 m od plaży nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

OPIS OFEROWANEGO APARTAMENTU:
Kompaktowy apartament dwupokojowy i zarazem dwupoziomowy o łącznej powierzchni całkowitej 40,38 m2 (obszerną galerię aż 56 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu oraz plan mieszkania i kompleksu, a także dokładną lokalizację prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM), położony jest na piątym piętrze w całorocznym kompleksie GERBER RESIDENCE 3 w najbardziej znanym i popularnym turystycznie bułgarskim kurorcie Słoneczny Brzeg.
Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki z WC z wanną, balkonu z widokiem na sąsiednie budynki (widok od strony północno-wschodniej) oraz sypialni położonej na drugiej kondygnacji mieszkania.

WAŻNE: Apartament oferowany jest do sprzedaży z całkowitym umeblowaniem i kompletnym wyposażeniem, widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM!

INORMACJE PODSTAWOWE O KOMPLEKSIE:
Kompleks Gerber Residence 3, zlokalizowany jest w cichej i spokojnej okolicy około 400 m od morza i plaży, został oddany do użytku w połowie 2012 roku i posiada recepcję, monitoring, ochronę, parking strzeżony, basen na wolnym powietrzu z sekcją dla dzieci i ładnie utrzymany ogród.

INFORMACJE PODSTAWOWE O KURORCIE:
Słoneczny Brzeg - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 35 kilometrów na północ od Burgas (gmina Nesebyr).
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 200 hotelami i 120 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane Las Vegas Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 Aquaparki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta firmy ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366

WIĘCEJ INFORMACJI I ZDJĘĆ ORAZ OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 56 fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003