« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, SŁONECZNY BRZEG, BUŁGARIA

Symbol: ILS6977

20 000

Pow. całkowita:
43 m2

Rodzaj mieszkania:
APARTAMENT

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
2

Piętro:
1

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
100M-500M

Opis oferty

DWUPOKOJOWE MIESZKANIE 42,61 M2 Z UMEBLOWANIEM I WYPOSAŻENIEM TYLKO 500 M OD PLAŻY ZA JEDYNE 469,37 EUR/M2! KORZYSTAJ Z OKAZJI Z ILSPOLAND.COM!

Kompaktowy apartament dwupokojowy z umeblowaniem i wyposażeniem oraz widokiem na basen w bardzo okazyjnej cenie 20.000 EUR w kameralnym kompleksie apartamentowym LILIA, zlokalizowanym blisko centrum i Aquaparku w spokojnej części znanego bułgarskiego kurortu nadmorskiego Słoneczny Brzeg, położonym zaledwie 500 m od plaży nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Słoneczny Brzeg - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 35 kilometrów na północ od Burgas (gmina Nesebyr).
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 200 hotelami i 120 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane Las Vegas Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 Aquaparki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.

OPIS KOMPLEKSU LILIA I APARTAMENTU:
Prezentowany apartament jest dwupokojowy o powierzchni całkowitej 42,61 m2 (obszerną galerię fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu oraz dokładną lokalizację udostępniamy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM), znajduje się na pierwszym piętrze (sdrugiej kondygnacji), a składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz balkonem z widokiem na basen i ogród (widok od strony wschodniej), sypialni, łazienki z WC z wanną i przedpokoju oraz posiada indywidualnie sterowaną klimatyzację.

Kompleks LILIA wybudowany został w 2008 roku w centralnej części Słonecznego Brzegu w odległości około 500 m od morza i plaży i tylko 150 m od centrum kurortu.


Właściciele apartamentów w kompleksie LILIA mają do swojej dyspozycji między innymi windę, duży basen i bar przy basenie (do korzystania wspólnie z sąsiednim hotelem KOKICHE), całodobową ochronę i monitoring oraz parking.

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILSPOLAND.COM w bardzo okazyjnej, jak na tę lokalizację cenie 20.000 EUR, czyli tylko za jedyne 469,37 EUR/m2 za dwupokojowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie z widokiem na basen! Koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. czynsz dla zarządcy wynosi tylko 10 EUR/m2 apartamentu na rok oraz 60 Leva roczny podatek od nieruchomości!

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366

WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?
ZOBACZ!
WWW.ILSPOLAND.COM,

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu, a także więcej informacji oraz szerszą gamę okazyjnych ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003