« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, SŁONECZNY BRZEG, BUŁGARIA

Symbol: ILS6871

33 600

Pow. całkowita:
76 m2

Rodzaj mieszkania:
APARTAMENT

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
2

Piętro:
3

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
100M-500M

Opis oferty

UMEBLOWANY I WYPOSAŻONY APARTAMENT 76,38 M2 W LUKSUSOWYM KOMPLEKSIE 300 M OD PLAŻY ZA JEDYNE 439,91 EUR/M2! ŁAP WYJĄTKOWĄ OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Elegancko urządzony apartament dwupokojowy w bezkonkurencyjnej cenie 33.600 EUR (ponad 31.400 EUR taniej od pierwotnej ceny zakupu, jaką zapłacił obecny sprzedający, kupując apartament bezpośrednio od developera w 2008 roku, gdyż wówczas za to mieszkanie zapłacił ponad 65.000 euro plus koszty umeblowania i wyposażenia, a obecnie apartament wystawiony jest do sprzedaży całkowicie umeblowany i kompletnie wyposażony za jedyne 33.600 EUR, czyli tylko za jedyne 439,91 EUR/M2 brutto) w luksusowym kompleksie PALAZZO, wykonanym w najwyższym standardzie wykończenia, zlokalizowanym w południowo-zachodniej, bardzo prestiżowej i spokojnej części znanego bułgarskiego kurortu nadmorskiego Słoneczny Brzeg, blisko najpopularniejszej plaży Cacao Beach nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

OPIS KOMPLEKSU PALAZZO I APARTAMENTU:
PALAZZO jest kompleksem, składającym się z jednego budynku w stylu śródziemnomorskim z basenem umiejscowionym w centralnym punkcie kompleksu.
Kompleks znajduje się w południowo- zachodniej części Słonecznego Brzegu.
Atutem kompleksu jest jego położenie, w odległości 300 m od morza, na wysokości najbardziej znanej plaży Cacao Beach. Kompleks oferuje apartamentowiec, basen, bar wodny, siłownię na zewnątrz, sklepy i pralnię.

Prezentowany apartament jest dwupokojowy o powierzchni całkowitej 76,38 m2 i powierzchni użytkowej 61 m2 (obszerną galerię aż 65 fotografii z zewnątrz apartamentu i z wewnątrz kompleksu, prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM), położony jest na drugim piętrze (trzeciej kondygnacji) i składa się z salonu, oddzielnej wnęki kuchennej, sypialni, przedpokoju, łazienki z WC z kabiną prysznicową i wanną oraz zadaszonego balkonu z widokiem na sąsiednie budynki (widok od strony zachodniej).

WAŻNE: Apartament dotychczas używany wyłącznie przez właścicieli i nie wynajmowany, zaś zadbany, jak nowy z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem, widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM!

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Słoneczny Brzeg - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 35 kilometrów na północ od Burgas (gmina Nesebyr).
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 200 hotelami i 120 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane Las Vegas Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 Aquaparki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego, z ILSPOLAND.COM w bezkonkurencyjnej cenie 33.600 EUR, tzn. o ponad 31.400 EUR taniej od pierwotnej ceny zakupu, jaką zapłacił obecny sprzedający, kupując apartament bezpośrednio od developera w 2008 roku, gdyż wówczas za to mieszkanie zapłacił ponad 65.000 euro plus koszty umeblowania i wyposażenia, a obecnie apartament wystawiony jest do sprzedaży całkowicie umeblowany i kompletnie wyposażony za jedyne 33.600 EUR, czyli tylko za jedyne 439,91 EUR/M2 brutto, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. czynsz dla zarządcy wynosi tylko 450 euro na rok, więc nie zwlekaj długo, tylko łap tę wyjątkową okazję, gdyż może się już więcej nie powtórzyć!

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta firmy ILS POLAND GROUP! 

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366

WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?
ZOBACZ!
WWW.ILSPOLAND.COM,

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 65 fotografii i więcej informacji oraz dokładną lokalizację i szerszą gamę ofert okazyjnych prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003