« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, SŁONECZNY BRZEG, BUŁGARIA

Symbol: ILS6693

26 800

Pow. całkowita:
52 m2

Rodzaj mieszkania:
APARTAMENT

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
2

Piętro:
2

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
DO 100M

Opis oferty

APARTAMENT 65,48 M2 Z WIDOKIEM NA MORZE ORAZ Z UMEBLOWANIEM I WYPOSAŻENIEM TYLKO 150 M OD PLAŻY CACAO BEACH ZA JEDYNE 520,09 EUR/M2! PONAD 15.200 EUR TANIEJ OD PIERWOTNEJ CENY ZAKUPU! ŁAP WYJĄTKOWĄ OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Elegancki apartament dwupokojowy w bezkonkurencyjnej cenie 26.800 euro (ponad 15.200 EUR poniżej ceny zakupu, jaką zapłacił obecny sprzedający, kupując apartament bezpośrednio od developera kilka lat temu, gdyż wówczas za to mieszkanie zapłacił ponad 37.000 euro, a obecnie apartament wystawiony jest do sprzedaży za jedyne 26.800 EUR, czyli tylko za jedyne 520,09 EUR/M2) w kompleksie apartamentowo hotelowym FAVORIT, w najbardziej znanym bułgarskim kurorcie Słoneczny Brzeg, jedyne 150 m od plaży Cacao Beach i Morza Czarnego w Bułgarii.

OPIS APARTAMENTU:
1. Przestronny apartament dwupokojowy o powierzchni całkowitej 51,53 m2, położony na trzecim piętrze (czwartej kondygnacji) w eleganckim kompleksie w najbardziej znanym bułgarskim kurorcie Słoneczny Brzeg (obszerną galerię aż 50 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu oraz dokładną lokalizację prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM).
2. Klimatyzowane (klimatyzacja sterowana indywidualnie), przestronne, stylowo urządzone wnętrza salonu z aneksem kuchennym, sypialni, korytarza, łazienki (prysznic) z WC, telefonem, dostępem do Internetu i dużego balkonu z widokiem na morze, park i sąsiednie budynki).
3. Zaledwie 150 m od plaży i 24 km od lotniska w Burgas.

OPIS KOMPLEKSU FAVORIT:
Aparthotel FAVORIT został wybudowany w 2007 roku i położony jest w doskonałej lokalizacji, tylko 150 m od morza w sąsiedztwie najbardziej znanej w kurorcie plaży pod nazwą Cacao Beach.
Kompleks składa się z części hotelowej i części apartamentowej, a posiada całodobową recepcję, ochronę, monitoring, basen na świeżym powietrzu z sekcją dla dzieci, leżaki przy basenie, restaurację, sklep, itp..

WAŻNE: Apartament oferowany jest do sprzedaży z wykończeniem pod klucz i nigdy nie był używany przez dotychczasowego właściciela, jest zupełnie nowy, a wygląd mieszkania z wewnątrz prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM!

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Słoneczny Brzeg - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 35 kilometrów na północ od Burgas (gmina Nesebyr).
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 200 hotelami i 120 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane Las Vegas Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 Aquaparki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego, z ILSPOLAND.COM ponad 15.200 EUR poniżej ceny zakupu, jaką zapłacił obecny sprzedający, kupując apartament bezpośrednio od developera kilka lat temu, gdyż wówczas za to mieszkanie zapłacił ponad 37.000 euro, a obecnie apartament wystawiony jest do sprzedaży za jedyne 26.800 EUR, czyli tylko za jedyne 520,09 EUR/M2 za zupełnie nowy apartament wykończony pod klucz w eleganckim kompleksie, położonym jedyne 150 m od plaży, gdzie koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. czynsz wynosi jedyne 8 EUR/M2 apartamentu na rok! Takie okazje tylko z nami z ILS POLAND GROUP!

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta firmy ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366,

WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?
ZOBACZ!
WWW.ILSPOLAND.COM,

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 50 fotografii i więcej informacji oraz dokładną lokalizację i szerszą gamę ofert okazyjnych prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003