Cena:
74 900 €
Pow. całkowita:
66 m2
Rodzaj mieszkania:
APARTAMENT
Taras:
TAK
Liczba pokoi:
2
Piętro:
6
Rodzaj rynku:
WTÓRNY
DO MORZA/OCEANU:
100M-500M
Opis oferty
UMEBLOWANY I WYPOSAŻONY APARTAMENT 66,29 M² Z WIDOKIEM NA BASEN TYLKO 500 M OD PLAŻY W OKAZYJNEJ CENIE! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!
Przestronny apartament z widokiem na basen oraz z umeblowaniem i wyposażeniem w okazyjnej cenie w całorocznym, kameralnym kompleksie apartamentowym AMADEUS V, zlokalizowanym blisko centrum i aquaparku, w spokojnej części znanego bułgarskiego kurortu nadmorskiego Słoneczny Brzeg, zaledwie 500 m od plaży nad Morzem Czarnym w Bułgarii.
Otoczony zabudową hotelową, 500 metrów od morza, wraz z praktyczną lokalizacją i klasyczną architekturą oraz eleganckimi wnętrzami zaspokoi nawet najbardziej wygórowane gusta wielbicieli Morza Czarnego.
Podążając za trendem hoteli wielogwiazdkowych kompleks AMADEUS V oferuje dodatkowe udogodnienia, które sprawiają, że osoby w nim mieszkające mogą poczuć unikalny klimat, korzystając przy tym także z ogromu okolicznych atrakcji kurortu Słoneczny Brzeg.
INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Słoneczny Brzeg - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 35 kilometrów na północ od Burgas (gmina Nesebyr).
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 200 hotelami i 120 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane Las Vegas Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 Aquaparki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.
OPIS APARTAMENTU:
Prezentowany apartament jest dwupokojowy o powierzchni całkowitej 66,29 m² i powierzchni użytkowej 55,40 m² (obszerną galerię aż 46 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wnętrza apartamentu, film MP4 z wnętrza mieszkania oraz dokładną lokalizację na mapie udostępniamy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM), a znajduje się na 6. piętrze (7. kondygnacji - bułgarskie 7. piętro).
Mieszkanie składa się z:
WAŻNE: Apartament jest po przeprowadzonym kapitalnym remoncie i wymianie wyposażenia oraz umeblowania w kwietmiu 2026 roku, a sprzedawany jest z umeblowaniem i wyposażeniem, widocznym na filmie MP4 i zdjęciach z wnętrza mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM!
OPIS KOMPLEKSU AMADEUS V:
Obiekt Amadeus V to całoroczny kompleks, umiejscowiony w cichym i spokojnym miejscu, blisko centrum kurortu Słoneczny Brzeg oraz Aquaparku w odległości zaledwie 500 m od plaży i morza.
Na terenie kompleksu Amadeus V właściciele apartamentów oraz goście mają do swojej dyspozycji wiele udogodnień, w tym między innymi:
WAŻNE: Kompleks Amadeus V jest całoroczny, tzn. każdy właściciel mieszkania może się w nim zameldować i zamieszkiwać całorocznie lub przyjeżdżać do siebie o dowolnej porze roku!
UWAGA - CENA:
Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILSPOLAND.COM w okazyjnej cenie 74.900 €, co daje tylko 1.129,88 €/m²!
Poziom cenowy poniżej 1.200 €/m² za mieszkanie z widokiem na basen w tym kompleksie i do tego w tej lokalizacji to rzadkość.
To jedna z najbardziej konkurencyjnych ofert w tej lokalizacji, więc łap tę wyjątkową okazję, gdyż może się już więcej nie powtórzyć!
KOSZT UTRZYMANIA:
Koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. roczny czynsz dla zarządcy za utrzymanie powierzchni wspólnych (z ang. maintenance of common areas fee) wynosi tylko 10 €/m² powierzchni całkowitej apartamentu na rok.
BEZPIECZNY ZAKUP Z ILS POLAND GROUP:
Każdą nieruchomość możesz z nami zarezerwować bez wychodzenia z domu i zakupić nawet bez konieczności przyjazdu lub przylotu na miejsce!
Wszystkie nieruchomości prezentowane w naszych ofertach:
Zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju, z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta firmy ILS POLAND GROUP!
ZAINTERESOWANA? ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366
+359 889 000 728
WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM
UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 46 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wnętrza apartamentu, film MP4 z wnętrza mieszkania oraz dokładną lokalizację na mapie i więcej informacji oraz szerszą gamę okazyjnych ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.