« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, RAVDA, BUŁGARIA

Symbol: ILS7197

24 000

Pow. całkowita:
29 m2

Rodzaj mieszkania:
STUDIO

Liczba pokoi:
1

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
100M-500M

Opis oferty

UMEBLOWANE I WYPOSAŻONE MIESZKANIE Z BEZPOŚREDNIM WYJŚCIEM I WIDOKIEM NA BASEN ZA JEDYNE 827,59 EUR/M2! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Wyjatkowa okazja! Kompaktowe mieszkanie typu studio z umeblowaniem i wyposażeniem oraz z bezpośrednim wyjściem i widokiem na basen w bezkonkurencyjnej cenie 24.000 EUR w wyjątkowym kompleksie apartamentowym CASCADAS, położonym 300 m od plaży w znanym bułgarskim kurorcie Ravda nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

OPIS OFEROWANEGO APARTAMENTU:
Kompaktowy apartament jednopokojowy typu studio o powierzchni całkowitej 29 m2 (obszerną galerię aż 56 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu oraz dokładną lokalizację prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM), położony na parterze w sekcji C w bardzo popularnym wśród naszych rodaków Polaków kompleksie CASCADAS w kurorcie Ravda, przyległym do Nesebyru i najbardziej znanego i popularnego turystycznie bułgarskiego kurortu Słoneczny Brzeg.
Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju-korytarza, łazienki z WC i tarasu z widokiem i bezpośrednim wyjściem na basen i ogród (widok od strony wschodniej).

WAŻNE: Apartament sprzedawany jest z umeblowaniem i wyposażeniem, widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM!

OPIS KOMPLEKSU CASCADAS:
Kompleks Cascadas wybudowany został w 2015 roku w bardzo wysokim standardzie o śródziemnomorskiej architekturze, a położony jest w centralnej lokalizacji w cichym i spokojnym miejscu w odległości około 300 m  od morza i plaży oraz około 800 m od centrum Ravdy.


Kompleks zapewnia właścicielom apartamentów oraz gościom wiele udogodnień w tym między innymi:


- całodobową recepcję z holem recepcyjnym,


- duży basen na wolnym powietrzu z sekcją dla dzieci,


- windy,


- plac zabaw dla dzieci,


- ładnie utrzymany, oświetlony i ogrodzony ogród,


- całodobową ochronę i monitoring,


- parking strzeżony.


UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILSPOLAND.COM w bezkonkurencyjnej cenie 24.000 EUR, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania tzw. roczny czynsz dla zarządcy, w tym jakże wystawnym kompleksie z wieloma udogodnieniami wynosi tylko 10,80 euro na m2 apartamentu na rok, więc chwytaj tę wyjątkową okazję w lot, gdyż może się już więcej nie powtorzyć! Doskonała oferta pod wynajem!

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Słoneczny Brzeg - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 35 kilometrów na północ od Burgas (gmina Nesebyr).
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 200 hotelami i 120 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane Las Vegas Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 Aquaparki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w naszych ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta firmy ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366,

WIĘCEJ ZDJĘĆ I INFORMACJI LUB OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 56 fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę okazyjnych ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003