« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, RAVDA, BUŁGARIA

Symbol: ILS6913

40 000

Pow. całkowita:
62 m2

Rodzaj mieszkania:
APARTAMENT

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
2

Piętro:
3

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
DO 100M

Opis oferty

MEGA OKAZJA ROKU! ZUPEŁNIE NOWY DWUPOKOJOWY APARTAMENT Z WIDOKIEM NA MORZE ZA JEDYNE 645,37 EUR/M2! ŁAP WYJĄTKOWĄ OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM OSZCZĘDZAJĄC 24.000 EUR!

Zupełnie nowy apartament dwupokojowy z wykończeniem pod klucz i widokiem na morze w mega okazyjnej cenie 40.000 EUR (ponad 24.000 EUR taniej od pierwotnej ceny zakupu, którą zapłacił obecny sprzedający kilka lat temu kupując apartament bezpośrednio od developera, gdyż wówczas zapłacił aż 64.000 EUR, zaś dzisiaj apartament oferowany jest do sprzedaży za jedyne 40.000 EUR, czyli tylko za jedyne 645,37 EUR/M2 brutto) w eleganckim kompleksie apartamentowym, położonym nad samą linią brzegową morza przy piaszczystej plaży w coraz bardziej popularnym bułgarskim kurorcie Ravda na południe od Nesebaru i Słonecznego Brzegu nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

OPIS KOMPLEKSU RICH II:
Kompleks Rich II wybudowany został w 2013 roku, a położony jest w pierwszej linii zabudowy nad samą linią brzegową morza w cichym i spokojnym miejscu przy samej plaży.

Właściciele apartamentów i goście na terenie kompleksu mają do swojej dyspozycji wiele dodatkowych udogodnień, w tym między innymi:
- recepcję wraz z dużym holem recepcyjnym,
- ładnie utrzymany ogród i tereny zielone,
- basen na świeżym powietrzu z sekcją dla dzieci,
- plac zabaw dla dzieci,
- parking strzeżony,
- garaż podziemny,
- całodobową ochronę i monitoring.

OPIS APARTAMENTU:
Prezentowany apartament jest dwupokojowy o powierzchni całkowitej 61,98 m2, położony na trzecim piętrze (czwartej kondygnacji) w wyjątkowym kompleksie, wykończonym w nowoczesnym stylu, położonym przy samej linii brzegowej Morza Czarnego (obszerną galerię aż 60 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu oraz dokładną lokalizację udostępniamy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM).
Apartament składa sie z salonu z miejscem na aneks kuchenny, przedpokoju, sypialni, łazienki z WC i balkonu z widokiem na morze, sąsiednie budynki i tereny zielone (widok od strony północno-wschodniej).

WAŻNE: Apartament zupełnie nowy, nigdy nie używany, sprzedawany jest z wykończeniem pod klucz, widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM, a od nowego nabywcy wymaga tylko umeblowania i wyposażenia oraz według potrzeb zakupu i montażu klimatyzacji (koszt z montażem około 500 EUR)!

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Ravda (pol. Rawda) – niewielkie miasto w Bułgarii, pomiędzy Burgasem, a Nesebyrem, na wybrzeżu Morza Czarnego; ok. 5 tys. mieszkańców. Miejscowość ma charakter turystyczny, znajdują się w niej liczne restauracje, bary, sklepy i hotele.
Cieszy się dużą popularnością wśród turystów z Polski.
Posiada połączenia autobusowe, m.in. z Nesebyrem i Słonecznym Brzegiem oraz z oddalonym o 1000 m aquaparkiem.

Słoneczny Brzeg - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 35 kilometrów na północ od Burgas (gmina Nesebyr).
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 200 hotelami i 120 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane Las Vegas Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 Aquaparki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.

Nesebar (pol. Neseber)- miasto w obwodzie Burgas, w Bułgarii, położone na niewielkim półwyspie na wybrzeżu Morza Czarnego, 10 194 mieszkańców.
Miasto jest rezerwatem architektonicznym i archeologicznym od 1956, a od 1983 zabytki kultury w mieście zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO.
Neseber jest miastem bajkowym i niezwykłym – z wielu powodów.
Pierwszym z nich jest jego malownicze i atrakcyjne położenie na niewielkim skalistym półwyspie nad Morzem Czarnym, połączonym z lądem jedynie za pomocą wąskiego przesmyku. W bezpośrednim sąsiedztwie miasta leżą inne popularne nadmorskie kurorty, takie jak Burgas, Pomorie i Słoneczny Brzeg.
Drugim powodem jest jego ciekawa historia. Na terenie dzisiejszego Neseberu była dawniej osada tracka zwana Mesembrią. Miasto podbite zostało przez Rzymian, później wielokrotnie przechodziło z rąk Bułgarów do rąk Bizancjum, jednak bez większej szkody dla niego samego. Neseber jako miasto w całości zostało uznane za muzeum i znajduje się na liście światowego dziedzictwa pod patronatem UNESCO.
Słynie z przepięknej starówki, licznych zabytkowych kościołów, bogato zdobionych cerkwi bizantyjskich oraz doskonale zachowanych murów obronnych, baszt i arkad z IV i V wieku.
Można śmiało powiedzieć, że dzisiejszy Neseber stanowi idealne, połączenie starożytnych zabytków i nowoczesnych obiektów wypoczynkowych, a uroku i charakteru dodają miastu wąskie kolorowe uliczki oraz domy mieszkalne o bardzo ciekawej architekturze, charakterystycznej dla budownictwa czarnomorskiego.

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILS POLAND GROUP w mega okazyjnej cenie 40.000 EUR, tj. o ponad 24.000 EUR taniej od pierwotnej ceny zakupu, którą zapłacił obecny sprzedający kilka lat temu kupując apartament bezpośrednio od developera, gdyż wówczas zapłacił aż 64.000 EUR, zaś dzisiaj apartament oferowany jest do sprzedaży za jedyne 40.000 EUR, czyli tylko za jedyne 645,37 EUR/M2 brutto za zupełnie nowy apartament z widokiem na morze w kompleksie przy morzu, gdzie koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. czynsz dla zarządcy wynosi tylko 8 EUR/M2 apartamentu na rok, więc łap tę wyjątkową okazję, gdyż może się już więcej nie powtórzyć!

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta firmy ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366,

WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?
ZOBACZ!
WWW.ILSPOLAND.COM,

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 60 fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert okazyjnych prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003