« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, RAVDA, BUŁGARIA

Symbol: ILS6886

46 000

Pow. całkowita:
83 m2

Rodzaj mieszkania:
APARTAMENT

Liczba pokoi:
2

Piętro:
3

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
DO 100M

Opis oferty

UMEBLOWANY I WYPOSAŻONY APARTAMENT 82,76 M2 W SUPER LUKSUSOWYM KOMPLEKSIE PRZY PLAŻY ZA JEDYNE 555,82 EUR/M2! ŁAP WYJĄTKOWĄ OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Wystawny apartament w bezkonkurencyjnej cenie (ponad 50.000 EUR taniej od pierwotnej ceny zakupu, którą zapłacił obecny sprzedający, kupując apartament samodzielnie w 2008 roku bezpośrednio od developera, gdyż wtedy za to mieszkanie zapłacił aż 96.000 EUR plus koszty umeblowania i wyposażenia, zaś w chwili obecnej apartament wystawiony jest do sprzedaży z pełnym umeblowaniem i kompletnym wyposażeniem za jedyne 46.000 EUR, czyli tylko za jedyne 555,82 euro/m2) w wyjątkowym pięciogwiazdkowym kompleksie apartamentowo hotelowym *****EMERALD BEACH RESORT & SPA, położonym przy samej plaży z widokiem na morze w coraz bardziej popularnym bułgarskim kurorcie Ravda na południe od Nesebaru i Słonecznego Brzegu nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

OPIS KOMPLEKSU *****EMERALD BEACH RESORT & SPA:
Wykonany w bardzo wysokim standardzie w samym sercu kurortu Ravda, położony w bardzo ładnie utrzymanym ogrodzie, nad samą plażą i wodami Morza Czarnego w pierwszej linii zabudowy w południowej części kurortu Ravda.
Architektura kompleksu jest mieszanką elegancji i luksusu, składająca się z pięciu niezależnych budynków w skład których wchodzą: Budynek główny Emerald z trzema skrzydłami, następnie Cashmere, Satyna i Damaszek, oraz budynki Madras i Ikat, a także niezwykłe wille Shalini i Bagira - wszystkie nazwane nazwami najbardziej delikatnych tkanin, znanych przez ludzkość.
*****EMERALD BEACH RESORT & SPA składa się z dużej i efektownej recepcji z wystawnym holem recepcyjnym, Lobby Bar, Restauracja główna, Azjatycka restauracja, Grill Bar, Sky Bar, SPA Bar, Pool Bar przy krytym basenie, (ogólnie 6 barów), plac zabaw dla dzieci, przdszkole, kilka butików, supermarket, rent a car, 3 baseny na wolnym powietrzu z których jeden o powierzchni 2.500 m2, a do tego każdy z sekcją dla dzieci, basen kryty, doskonale wyposażone centrum odnowy biologicznej, sauna, łaźnia parowa, solarium, masarze, jakuzzi, siłownia, kilka kortów do tenisa, boisko do siatkowki i piłki nożnej, bilard, bowling (kręgielnia).
Kompleks jest ogrodzony w pełni chroniony i monitorowany (o regorystycznie przestrzeganym systemie dostępu, ściśle ograniczającym dostęp z zewnątrz osób niepowołanych), dodatkowo z dużym parkingiem na samochody oraz krytym garażem na 80 aut.

OPIS APARTAMENTU:
Gustowny, przestronny apartament dwupokojowy o powierzchni całkowitej 82,76 m2 i powierzchni użytkowej 63,73 m2, położony na trzecim piętrze w budynku Cashmire w bardzo luksusowym, pięciogwiazdkowym kompleksie, położonym przy samej plaży (obszerną galerię aż 70 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu udostępniamy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM).


Apartament składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, korytarza z garderobą, sypialni, łazienki z WC z wanną oraz dużego, zadaszonego tarasu z widokiem na ogród, park i sąsiednie budynki (widok od strony północno-zachodniej).

WAŻNE: Apartament sprzedawany jest z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem, widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM!

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Ravda (pol. Rawda) – niewielkie miasto w Bułgarii, pomiędzy Burgasem, a Nesebyrem, na wybrzeżu Morza Czarnego; ok. 5 tys. mieszkańców. Miejscowość ma charakter turystyczny, znajdują się w niej liczne restauracje, bary, sklepy i hotele.
Cieszy się dużą popularnością wśród turystów z Polski.
Posiada połączenia autobusowe, m.in. z Nesebyrem i Słonecznym Brzegiem oraz z oddalonym o 1000 m aquaparkiem.

Słoneczny Brzeg - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 35 kilometrów na północ od Burgas (gmina Nesebyr).
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 200 hotelami i 120 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane Las Vegas Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 Aquaparki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.

Nesebar (pol. Neseber)- miasto w obwodzie Burgas, w Bułgarii, położone na niewielkim półwyspie na wybrzeżu Morza Czarnego, 10 194 mieszkańców.
Miasto jest rezerwatem architektonicznym i archeologicznym od 1956, a od 1983 zabytki kultury w mieście zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO.
Neseber jest miastem bajkowym i niezwykłym – z wielu powodów.
Pierwszym z nich jest jego malownicze i atrakcyjne położenie na niewielkim skalistym półwyspie nad Morzem Czarnym, połączonym z lądem jedynie za pomocą wąskiego przesmyku. W bezpośrednim sąsiedztwie miasta leżą inne popularne nadmorskie kurorty, takie jak Burgas, Pomorie i Słoneczny Brzeg.
Drugim powodem jest jego ciekawa historia. Na terenie dzisiejszego Neseberu była dawniej osada tracka zwana Mesembrią. Miasto podbite zostało przez Rzymian, później wielokrotnie przechodziło z rąk Bułgarów do rąk Bizancjum, jednak bez większej szkody dla niego samego. Neseber jako miasto w całości zostało uznane za muzeum i znajduje się na liście światowego dziedzictwa pod patronatem UNESCO.
Słynie z przepięknej starówki, licznych zabytkowych kościołów, bogato zdobionych cerkwi bizantyjskich oraz doskonale zachowanych murów obronnych, baszt i arkad z IV i V wieku.
Można śmiało powiedzieć, że dzisiejszy Neseber stanowi idealne, połączenie starożytnych zabytków i nowoczesnych obiektów wypoczynkowych, a uroku i charakteru dodają miastu wąskie kolorowe uliczki oraz domy mieszkalne o bardzo ciekawej architekturze, charakterystycznej dla budownictwa czarnomorskiego.

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILSPOLAND.COM w bardzo okazyjnej cenie o ponad 50.000 EUR taniej od pierwotnej ceny zakupu, którą zapłacił obecny sprzedający, kupując apartament samodzielnie w 2008 roku bezpośrednio od developera, gdyż wtedy za to mieszkanie zapłacił aż 96.000 EUR plus koszty umeblowania i wyposażenia, zaś w chwili obecnej apartament wystawiony jest do sprzedaży z pełnym umeblowaniem i kompletnym wyposażeniem za jedyne 46.000 EUR, czyli tylko za jedyne 555,82 euro/m2 za apartament wykończony, całkowicie umeblowany i wyposażony w pięciogwiazdkowym kompleksie przy plaży, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. czynsz dla zarządcy wynosi 18 EUR/M2 apartamentu na rok.

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta firmy ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366

WIĘCEJ INFROMACJI I OFERT?
ZOBACZ!
WWW.ILSPOLAND.COM

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 70 fotografii i dokładną lokalizację oraz więcej informacji i szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003