« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, NESEBYR, BUŁGARIA

Symbol: ILS6914

35 600

Pow. całkowita:
31 m2

Rodzaj mieszkania:
APARTAMENT

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
1

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
PRZY PLAŻY/MORZU/OCEANIE

Opis oferty

ZUPEŁNIE NOWY APARTAMENT WYKOŃCZONY POD KLUCZ Z WIDOKIEM NA MORZE I BASEN W LUKSUSOWYM KOMPLEKSIE PRZY MORZU, TYLKO 30 M OD PLAŻY W CENIE NIŻSZEJ NIŻ U DEWELOPERA! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Zupełnie nowy, kompaktowy apartament jednopokojowy typu studio z widokiem na morze i basen w okazyjnej cenie w luksusowym kompleksie Aparthotel Paradiso, zlokalizowanym tylko 30 m od plaży w bardzo prestiżowej części znanego bułgarskiego kurortu nadmorskiego Nesebar nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

INFORMACJE PODSTAWOWE O KOMPLEKSIE:
Kompleks Paradiso Aparthotel o bardzo nowoczesnej architekturze, nawiązującej do tradycyjnego, nesebyrskiego stylu, wybudowany został w nowej części miasta Neseber (Nowe Miasto) w 2016 roku w doskonałej lokalizacji przy morzu (1 linia zabudowy) w odległości tylko 30 m od piaszczystej plaży w sąsiedztwie deptaka, prowadzącego do starego miasta, wpisanego na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO.

Aparthotel Paradiso oferuje włascicielom apartamentów wiele udogodnień, w tym między innymi:
- basen na wolnym powietrzu z sekcją dla dzieci,
- recepcję z holem recepcyjnym,
- centrum SPA,
- siłownię,
- supermarket,
- bar,
- restaurację,
- parking strzeżony,
- windy,
- całodobową ochronę,
- monitoring.

Kompleks jest całoroczny, położony przy morzu i w sąsiedztwie nadmorskiej promenady na nowym mieście Nesebar.

INFORMACJE PODSTAWOWE O APARTAMENCIE:
Prezentowny apartament jest jednopokojowy typu studio o powierzchni całkowitej 30,87 m2 (obszerną galerię aż 56 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu oraz dokładną lokalizację udostępniamy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM) jest w pełni wykończony pod klucz i składa się z salonu z miejscem na aneks kuchenny, przedpokoju, łazienki z WC i balkonu z bezpośrednim, otwartym widokiem na morze i basen oraz Słoneczny Brzeg i plaże zatoki (widok od strony północno-wschodniej).


WAŻNE: Apartament zupełnie nowy, nigdy nie używany, sprzedawany jest z wykończeniem pod klucz, widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM, a od nowego nabywcy wymaga tylko umeblowania i wyposażenia oraz według potrzeb zakupu i montażu klimatyzacji (koszt z montażem około 500 EUR)!

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILSPOLAND.COM w okazyjnej cenie 35.600 EUR (taniej niż bezpośrednio u dewelopera), a koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. czynsz dla zarządcy wynosi tylko 12 euro/m2 apartamentu na rok!


INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Nesebar (pol. Neseber)- miasto w obwodzie Burgas, w Bułgarii, położone na niewielkim półwyspie na wybrzeżu Morza Czarnego, 10 194 mieszkańców.
Miasto jest rezerwatem architektonicznym i archeologicznym od 1956, a od 1983 zabytki kultury w mieście zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO.
Neseber jest miastem bajkowym i niezwykłym – z wielu powodów.
Pierwszym z nich jest jego malownicze i atrakcyjne położenie na niewielkim skalistym półwyspie nad Morzem Czarnym, połączonym z lądem jedynie za pomocą wąskiego przesmyku. W bezpośrednim sąsiedztwie miasta leżą inne popularne nadmorskie kurorty, takie jak Burgas, Pomorie i Słoneczny Brzeg.
Drugim powodem jest jego ciekawa historia. Na terenie dzisiejszego Neseberu była dawniej osada tracka zwana Mesembrią. Miasto podbite zostało przez Rzymian, później wielokrotnie przechodziło z rąk Bułgarów do rąk Bizancjum, jednak bez większej szkody dla niego samego. Neseber jako miasto w całości zostało uznane za muzeum i znajduje się na liście światowego dziedzictwa pod patronatem UNESCO.
Słynie z przepięknej starówki, licznych zabytkowych kościołów, bogato zdobionych cerkwi bizantyjskich oraz doskonale zachowanych murów obronnych, baszt i arkad z IV i V wieku.
Można śmiało powiedzieć, że dzisiejszy Neseber stanowi idealne, połączenie starożytnych zabytków i nowoczesnych obiektów wypoczynkowych, a uroku i charakteru dodają miastu wąskie kolorowe uliczki oraz domy mieszkalne o bardzo ciekawej architekturze, charakterystycznej dla budownictwa czarnomorskiego.

Ravda (pol. Rawda) – niewielkie miasto w Bułgarii, pomiędzy Burgasem, a Nesebyrem, niedaleko niewielkiego cypla Emine, na wybrzeżu Morza Czarnego; ok. 13 tys. mieszkańców. Miejscowość ma charakter turystyczny, znajdują się w niej liczne restauracje, bary, sklepy i hotele. Cieszy się dużą popularnością wśród turystów z Polski.
Posiada połączenia autobusowe, m.in. z Nesebyrem i Słonecznym Brzegiem.

Słoneczny Brzeg - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 35 kilometrów na północ od Burgas (gmina Nesebyr).
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 200 hotelami i 120 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane Las Vegas Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 Aquaparki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.


WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta firmy ILS POLAND GROUP!


ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366,

WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?
ZOBACZ!
WWW.ILSPOLAND.COM,

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 56 fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003