« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, KOSHARITSA, BUŁGARIA

Symbol: ILS6884

26 000

Pow. całkowita:
61 m2

Rodzaj mieszkania:
APARTAMENT

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
2

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
1KM-5KM

Opis oferty

ELEGANCKI APARTAMENT DWUPOKOJOWY 61 M2 Z UMEBLOWANIEM I WYPOSAŻENIEM TYLKO 2,4 KM OD PLAŻY ZA JEDYNE 426,23 EUR/M2! ŁAP WYJĄTKOWĄ OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Przestronny apartament dwupokojowy w bezkonkurencyjnej cenie 26.000 EUR (ponad 19.000 euro taniej od pierwotnej ceny zakupu, jaką zapłacił obecny sprzedający, kupując to mieszkanie w 2007 roku bezpośrednio od developera, gdyż wówczas za to mieszkanie zapłacił aż 45.000 euro plus koszty umeblowania i wyposażenia, a obecnie apartament wystawiony jest do sprzedaży z całkowitym umeblowaniem i kompletnym wyposażeniem za jedyne 26.000 euro, czyli tylko za jedyne 426,23 euro/m2) w całorocznym kompleksie MONTEMAR VILLAS, położonym jedyne 2,4 km od plaży i Morza Czarnego.

INFORMACJE O LOKALIZACJI:
Kosharitsa (pol. Koszarica) – niewielkie miasteczko w Bułgarii, zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie kurortów Sveti Vlas, Słoneczny Brzeg- Sunny Beach i Nesebar, na wybrzeżu Morza Czarnego; ok. 1300 mieszkańców.
Miejscowość ma charakter turystyczny, znajdują się w niej liczne restauracje, bary, sklepy i hotele. Cieszy się dużą popularnością wśród turystów z Polski.
Posiada stałe połączenia autobusowe, m.in. ze Słonecznym Brzegiem i z Nesebyrem.

Słoneczny Brzeg (bułg. Słynczew Briag, ang. Sunny Beach) - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, w obwodzie Burgas, (gmina Nesebyr) około 35 kilometrów na północ od Burgas.
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 600 hotelami i 400 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane Las Vegas Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restaurcje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 AquaParki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.

OPIS KOMPLEKSU MONTEMAR VILLAS I APARTAMENTU
Prezentowany apartament jest dwupokojowy o powierzchni całkowitej 61 m2 (Obszerną galerię aż 44 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu udostępniamy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM), znajduje się na parterze i składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, sypialni, łazienki z WC i balkonu z widokiem na ogród (widok od strony południowo-zachodniej).


WAŻNE: Apartament sprzedawany jest z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem, widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM!

Kompleks MONTEMAR VILLAS wybudowany został w 2007 roku i oferuje doskonałe połączenie warunków mieszkalno- wypoczynkowych z klimatem kurortów nadmorskich i górskich w jednym i znajduje się w odległości:
- ok. 28 km od miasta Burgas i międzynarodowego lotniska,
- 2.400 m od plaży i morza,
- 15 min. piechotą od centrum Słonecznego Brzegu (Sunny Beach).
MONTEMAR VILLAS zapewnia właścicielom apartamentów oraz gościom wiele udogodnień w tym między innymi:
- całodobową ochronę,
- monitoring,
- basen z sekcją dla dzieci,
- parking strzeżony,
- ładnie utrzymany ogród.

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILS POLAND GROUP ponad 19.000 euro taniej od pierwotnej ceny zakupu, jaką zapłacił obecny sprzedający, kupując to mieszkanie w 2007 roku bezpośrednio od developera, gdyż wówczas za to mieszkanie zapłacił aż 45.000 euro plus koszty umeblowania i wyposażenia, a obecnie apartament wystawiony jest do sprzedaży z całkowitym umeblowaniem i kompletnym wyposażeniem za jedyne 26.000 euro, czyli tylko za jedyne 426,23 euro/m2, zaś koszty zarządu i utrzymania (tzw. czynsz dla zarządcy) wynoszą tylko 8,4 EUR/m2 apartamentu na rok!

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta firmy ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366,

WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?
ZOBACZ!
WWW.ILSPOLAND.COM,

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 44 fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003