« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, KOSHARITSA, BUŁGARIA

Symbol: ILS6713

21 000

Pow. całkowita:
94 m2

Rodzaj mieszkania:
APARTAMENT

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
2

Piętro:
2

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
1KM-5KM

Opis oferty

DWUPOKOJOWY APARTAMENT 93,68 M2 Z PANORAMICZNYM WIDOKIEM NA SŁONECZNY BRZEG I MORZE W BEZKONKURENCYJNEJ CENIE  21.000 EUR! ŁAP WYJĄTKOWĄ OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!Wyjątkowa okazja! Przestronny i umeblowany apartament dwupokojowy (z jedną sypialnią) w mega okazyjnej cenie 21.000 EUR, czyli tylko za jedyne 224EUR/m2) w całorocznym kompleksie ***SUNSET KOSHARITSA, wykończonym w wysokim standardzie z wieloma udogodnieniami jedyne 6 km od plaży i Morza Czarnego.OPIS KOMPLEKSU I APARTAMENTU:

Prezentowany apartament jest dwupokojowy o powierzchni całkowitej 93,68 m2 i powierzchni użytkowej 74,58 m2 (Obszerną galerię aż 73 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu oraz plan kompleksu z rzutem apartamentu i dokładną lokalizację na mapie udostępniamy wyłącznie w naszym firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM), znajduje się w bloku 2 na drugim piętrze, a składa się z salonu z wnęką kuchenną z miejscem na aneks kuchenny oraz z wyjściem na balkon, przedpokoju, łazienki z prysznicem, oraz dużej sypialni z wyjściem na ogromny taras z widokiem na morze i Słoneczny Brzeg.Kompleks ***SUNSET KOSHARITSA składa się z 8 budynków podzielonych na sekcje, położony jest w sąsiedztwie gór z widokiem na morze na obrzeżach Kosharitsy ok 6,5 km od morza i plaży, a właścicielom apartamentów oferuje różne udogodnienia, w tym między innymi:

- całodobową recepcję,

- monitoring,

- duży strzeżony parking,

- 6 basenów z sekcją dla dzieci,

- restaurację,

- bar,

- boisko do siatkówki i piłki nożnej,

- ładnie utrzymany ogród i części wspólne,

- dodatkowo pralnia,

- dowóz z lotniska i na plażę.UWAGA: Apartament oferowany jest do sprzedaży z wykończeniem pod klucz, z klimatyzacją w każdym pokoju oraz z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem w cenie.INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:

Kosharitsa (pol. Koszarica) – niewielkie miasteczko w Bułgarii, zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie kurortów Sveti Vlas, Słoneczny Brzeg- Sunny Beach i Nesebar, na wybrzeżu Morza Czarnego; ok. 1300 mieszkańców.

Miejscowość ma charakter turystyczny, znajdują się w niej liczne restauracje, bary, sklepy i hotele. Cieszy się dużą popularnością wśród turystów z Polski.

Posiada stałe połączenia autobusowe, m.in. ze Słonecznym Brzegiem i z Nesebyrem.Słoneczny Brzeg (bułg. Słynczew Briag, ang. Sunny Beach) - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, w obwodzie Burgas, (gmina Nesebyr) około 35 kilometrów na północ od Burgas.

Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 600 hotelami i 400 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.

W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.

Miasto jest nazywane Las Vegas Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restaurcje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 AquaParki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILSPOLAND.COM  apartament wystawiony jest do sprzedaży za jedyne 21.000 EUR, czyli tylko za jedyne 224EUR/m2! Koszt całorocznego zarządu i utrzymania to jedyne 9 EUR/M2 apartamentu na rok! Takie okazje znajdziesz tylko z nami z ILS POLAND GROUP!WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta firmy ILS POLAND GROUP!ZAINTERESOWANY?

DZWOŃ!

+48 606 214 151,WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?

ZOBACZ!

WWW.ILSPOLAND.COM,UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 73 fotografii oraz dokładną lokalizację i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Ilona Biercewicz

Ilona Biercewicz

licencja: 11678

ilona.biercewicz@ilspoland.com

tel.: +48 606 214 151

skype: iloniiloni

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003