oferta archiwalna!

Nie trać czasu na ofertę archiwalną, tylko zobacz inne aktualne oferty nieruchomości na www.ilspoland.com

« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, KOSHARITSA, BUŁGARIA

Symbol: ILS6592

18 600

Pow. całkowita:
53 m2

Rodzaj mieszkania:
STUDIO

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
1

Piętro:
1

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
1KM-5KM

Opis oferty

PRZESTRONNE MIESZKANIE 52,86 M2 Z UMEBLOWANIEM I WYPOSAŻENIEM ORAZ WIDOKIEM NA MORZE ZA JEDYNE 18.600 EUR! ŁAP WYJĄTKOWĄ OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Kompaktowy apartament typu Studio w bardzo okazyjnej cenie 18.600 EUR (ponad 14.400 EUR taniej od pierwotnej ceny zakupu, jaką zapłacił obecny sprzedający, kupując apartament kilka lat temu bezpośrednio od developera, gdyż wówczas za to mieszkanie zapłacił aż 33.000 EUR plus koszty umeblowania i wyposażenia, a dzisiaj apartament wystawiony jest do sprzedaży za jedyne 18.600 EUR, czyli tylko za jedyne 351,87 EUR/M2), w eleganckim kompleksie ARKITE, zlokalizowanym w odległości 2 km od plaży i Morza Czarnego, blisko zachodniej, bardzo prestiżowej i spokojnej części znanego bułgarskiego kurortu nadmorskiego Słoneczny Brzeg na Morzem Czarnym w Bułgarii, z widokiem na cały kurort, plażę, morze i półwysep Nesebyr.

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Kosharitsa (pol. Koszarica) – niewielkie miasteczko w Bułgarii, zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie kurortów Sveti Vlas, Słoneczny Brzeg- Sunny Beach i Nesebar, na wybrzeżu Morza Czarnego; ok. 1300 mieszkańców.
Miejscowość ma charakter turystyczny, znajdują się w niej liczne restauracje, bary, sklepy i hotele. Cieszy się dużą popularnością wśród turystów z Polski.
Posiada stałe połączenia autobusowe, m.in. ze Słonecznym Brzegiem i z Nesebyrem.

Słoneczny Brzeg - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 35 kilometrów na północ od Burgas (gmina Nesebyr).
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 200 hotelami i 120 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane Las Vegas Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 Aquaparki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.


OPIS OFEROWANEGO APARTAMENTU:
Elegancki i kompaktowy apartament jednopokojowy typu Studio o powierzchni całkowitej 52,86 m2 i powierzchni użytkowej 45,78 m2 (obszerną galerię aż 52 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM), położony jest na drugim piętrze (trzeciej kondygnacji) w popularnym wśród obywateli całej Unii Europejskiej kompleksie ARKITE na wzgórzu z widokiem na morze, Słoneczny Brzeg i półwysep Nesebar.
Apartament składa się z bardzo dużego salonu z wnęką z aneksem kuchennym (zabudowa kuchenna na wymiar) z balkonem z widokiem na morze, Słoneczny Brzeg i okoliczne wzgórza oraz z łazienki z WC.


WAŻNE: Apartament oferowany jest do sprzedaży z pełnym umeblowaniem i kompletnym wyposażeniem, widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych, tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM!


OPIS KOMPLEKSU ARKITE:
Kompleks składa się z wielu budynków o charakterze Willowym w zabudowie szeregowej.
Budynki posiadają 2, 3 i 4 kondygnacje, na których znajduje się kilka apartamentów o różnej wielkości i rozkładzie pomieszczeń.
Wyjątkowe położenie kompleksu, który został zbudowany w 2010 roku, sprawia, że jest to doskonałe miejsce na odpoczynek ze wspaniałą panoramą na całą Zatokę, ze wspaniałym widokiem w nocy na pięknie oświetlone liczne hotele i obiekty rozrywkowe.
W każdym z apartamentów dostępna jest telewizja kablowa i Internet.
Na terenie kompleksu znajduje się recepcja i basen.

UDOGODNIENIA:
- Restauracja i bar,
- Ładni utrzymany ogród,
- Basen zewnętrzny z sekcją dla dzieci,
- Całodobowa recepcja,
- Ochrona całodobowa i monitoring oraz parking strzeżony.

OPŁATY ZA ZARZĄDZANIE:
Opłata roczna wynosi jedyne 600 Euro brutto z 20% VAT i obejmuje:
- Całodobową ochronę,
- Sprzątanie i utrzymanie terenów wokół budynków,
- Sprzątanie i utrzymanie powierzchni wspólnych budynków,
- Sprzątanie i utrzymanie terenów zielonych,
- Konserwacja i czyszczenie basenów,
- Fundusz remontowy.

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILSPOLAND.COM ponad 14.400 EUR taniej od pierwotnej ceny zakupu, jaką zapłacił obecny sprzedający, kupując apartament kilka lat temu bezpośrednio od developera, gdyż wówczas za to mieszkanie zapłacił aż 33.000 EUR plus koszty umeblowania i wyposażenia, a dzisiaj apartament wystawiony jest do sprzedaży za jedyne 18.600 EUR, czyli tylko za jedyne 351,87 EUR/M2, więc nie zwlekaj, tylko łap tę wyjątkową okazję, gdyż może się więcej nie powtórzyć!

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366

WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?
ZOBACZ!
WWW.ILSPOLAND.COM

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 52 fotografii, mapkę położenia i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

Niniejsze zapytanie nie może zostać wysłane, gdyż oferta jest NIEAKTUALNA!
Znajdź aktualną ofertę na www.ilspoland.com i wówczas wyślij zapytanie.

+48 668 803 003