« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, ELENITE, BUŁGARIA

Symbol: ILSA1344

50 000

Pow. całkowita:
55 m2

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
2

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
PRZY PLAŻY/MORZU/OCEANIE

Opis oferty

APARTAMENT 54,86 M2 PRZY PLAŻY Z WIDOKIEM NA MORZE ZA JEDYNE 911,41 EUR/M2! PONAD 28.000 EUR TANIEJ OD CENY ZAKUPU! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.PL!Elegancki z apartament z widokiem na morze w luksusowym kompleksie ****ATRIUM w Elenite, bezpośrednio przy plaży Morza Czarnego w Bułgarii.INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI CAŁEGO KOMPLEKSU:

Elenite to niezwykle urokliwa miejscowość wypoczynkowa w Bułgarii, położona nad Morzem Czarnym na południowych stokach Starej Płaniny, w gminie Nesebar.

Znajduje się w odległości 7 km od Słonecznego Brzegu, 45 km od Burgas oraz 85 km od Warny.Aparthotel Atrium położony jest przy samej plaży w wyjątkowym kompleksie Elenite Holiday Village.

Właściciele apartamentów oraz goście hotelowi mogą korzystać ze wszystkich usług oferowanych przez kompleks Elenite Holiday Village, gdyż obejmuje je pakiet all-inclusive.

Z pokoi roztaczają się wspaniałe widoki na zatokę Morza Czarnego i jedyny w swoim rodzaju park wodny Atlantida.

Wstęp do parku wodnego również wliczony jest w cenę pobytu. Leżaki oraz parasole na plaży i przy basenach są bezpłatne.OPIS APARTAMENTU:

Prezentowany apartament (Obszerną galerię 44 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu udostępniamy wyłącznie w naszym firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.PL), jest dwupokojowy o powierzchni całkowitej 54,86 m2, znajduje się na parterze w sekcji C pod numerem C106, posiada widok na morze i oferowany jest do sprzedaży w pełni wykończony, umeblowany i wyposażony, posiadający luksusowe drzwi i okna oraz samodzielny system klimatyzacji.UDOGODNIENIA KOMPLEKSU:

- Reprezentacyjny hall recepcyjny,

- Basen otwarty z sekcją dla dzieci,

- Lobby bar dla gości,

- Całodobowa recepcja,

- Restauracje,

- Ogrody,

- Fitness,

- Spa,

- Park wodny (Aqua park) Atlantida,

- Ochrona całodobowa,

- Parking strzeżony, etc.WAŻNE: Apartament dotychczas używany wyłącznie przez właścicieli i nie wynajmowany, zaś jest zadbany, jak nowy z umeblowaniem i wyposażeniem w sprzęt RTV i AGD!UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego, z ILSPOLAND.PL ponad 28.000 EUR poniżej ceny zakupu, gdyż apartament bezpośrednio od developera kosztował 78.200 EUR, a obecnie wystawiony jest do sprzedaży za jedyne 50.000 EUR, zaś koszt całorocznego zarządu i utrzymania to jedyne 9,6 EUR na rok, więc nie zwlekaj, tylko łap niepowtarzalną okazję!ZAINTERESOWANY?

DZWOŃ!

+48 608 363 366

Stanislaw.lewicki@ilspoland.plWIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?

ZOBACZ!

WWW.ILSPOLAND.PLUWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku danych ILS, zaś obszerną galerię 44 fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.PL

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003