« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, ELENITE, BUŁGARIA

Symbol: ILS7067

15 800

Pow. całkowita:
30 m2

Rodzaj mieszkania:
STUDIO

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
1

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
100M-500M

Opis oferty

ZUPEŁNIE NOWE KOMPAKTOWE MIESZKANIE 30 M2 W LUKSUSOWYM KOMPLEKSIE 500 M OD MORZA I PLAŻY ZA JEDYNE 15.800 EUR! ŁAP WYJĄTKOWĄ OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Kompaktowy apartament jednopokojowy typu studio w mega okazyjnej cenie 15.800 EUR w luksusowym kompleksie VILLLA ASTORIA 2 w ekskluzywnym kurorcie Elenite nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI CAŁEGO KOMPLEKSU:
Elenite to niezwykle urokliwa i zarazem luksusowa miejscowość wypoczynkowa w Bułgarii, położona nad Morzem Czarnym na południowych stokach Starej Płaniny, w gminie Nesebar.
Znajduje się w odległości 7 km od Słonecznego Brzegu, 45 km od Burgas oraz 85 km od Warny.

INFORMACJE PODSTAWOWE O KOMPLEKSIE VILLA ASTORIA 2:
Kompleks Villa Astoria 2 jest przyległy do wioski wakacyjnej Elenite, wybudowany w 2012 roku, położony jest w odległości około 500 m od morza i plaży w cichym, spokojnym i wyjątkowo malowniczym miejscu u podnóża gór i w sąsiedztwie lasu.


Kompleks zapewnia właścicielom apartamentów oraz gościom recepcję z holem recepcyjnym, windę, basen zewnętrzny z sekcją dla dzieci, ładnie utrzymany, oświetlony    i ogrodzony ogród oraz całodobową ochronę i monitoring.

OPIS APARTAMENTU:
Prezentowany apartament jest jednopokojowy typu studio o powierzchni całkowitej 30 m2 (obszerną galerię fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu oraz dokładną lokalizację udostępniamy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM), znajduje się na parterze, a składa się z salonu z miejscem na aneks kuchenny, przedpokoju, łazienki z WC z prysznicem oraz balkonu z widokiem na ogród (widok od strony wschodniej).

WAŻNE: Mieszkanie jest zupełnie nowe, posiada klimatyzację oraz wykończoną i wyposażoną łazienkę z WC z białą armaturą oraz glazurą i terakotą, a sprzedawane jest z wykończeniem pod klucz, widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM, a od nowego nabywcy wymaga jedynie umeblowania i wyposażenia!

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego, z ILSPOLAND.COM w mega okazyjnej cenie 15.800 EUR, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. roczny czynsz dla zarządcy wynosi tylko 10 EUR/M2 apartamentu na rok, więc nie zastanawiaj się długo, tylko łap tę wyjątkową okazję, gdyż może się już więcej nie powtórzyć!

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta firmy ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366,

WIĘCEJ ZDJĘĆ I INFORMACJI LUB OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię fotografii oraz dokładną lokalizację i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003