oferta archiwalna!

Nie trać czasu na ofertę archiwalną, tylko zobacz inne aktualne oferty nieruchomości na www.ilspoland.com

« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, ELENITE, BUŁGARIA

Symbol: ILS6596

18 000

Pow. całkowita:
28 m2

Rodzaj mieszkania:
STUDIO

Liczba pokoi:
1

Piętro:
4

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
PRZY PLAŻY/MORZU/OCEANIE

Opis oferty

KOMPAKTOWE STUDIO 28 M2 PRZY SAMEJ PLAŻY Z WIDOKIEM NA MORZE ORAZ UMEBLOWANIEM I WYPOSAŻENIEM ZA JEDYNE 18.000 EUR! PONAD 20.000 EUR TANIEJ OD PIERWOTNEJ CENY ZAKUPU! ŁAP WYJATKOWĄ OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Kompaktowe mieszkanie typu studio z otwartym widokiem na morze w luksusowym kompleksie ****ATRIUM w Elenite, bezpośrednio przy plaży Morza Czarnego w Bułgarii.

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI CAŁEGO KOMPLEKSU:
Elenite to niezwykle urokliwa miejscowość wypoczynkowa w Bułgarii, położona nad Morzem Czarnym na południowych stokach Starej Płaniny, w gminie Nesebar.
Znajduje się w odległości 7 km od Słonecznego Brzegu, 45 km od Burgas oraz 85 km od Warny.

Aparthotel Atrium położony jest przy samej plaży w wyjątkowym kompleksie Elenite Holiday Village.
Właściciele apartamentów oraz goście hotelowi mogą korzystać ze wszystkich usług oferowanych przez kompleks Elenite Holiday Village, gdyż obejmuje je pakiet all-inclusive.
Z pokoi roztaczają się wspaniałe widoki na zatokę Morza Czarnego i jedyny w swoim rodzaju park wodny Atlantida.
Wstęp do parku wodnego również wliczony jest w cenę pobytu. Leżaki oraz parasole na plaży i przy basenach są bezpłatne.

OPIS APARTAMENTU:
Prezentowany apartament jest jednopokojowy typu studio o powierzchni całkowitej 28 m2 (Obszerną galerię aż 55 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu udostępniamy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM), znajduje się na czwartym pietrze (piatej kondygnacji w sekcji B i posiada otwarty widok na morze, a oferowany jest do sprzedaży w pełni wykończony, umeblowany i częściowo wyposażony, posiadający luksusowe drzwi i okna oraz centralny system klimatyzacji.

UDOGODNIENIA KOMPLEKSU:
- Reprezentacyjny hall recepcyjny,
- Basen otwarty z sekcją dla dzieci,
- Lobby bar dla gości,
- Całodobowa recepcja,
- Restauracje,
- Ogrody,
- Fitness,
- Spa,
- Park wodny (Aqua park) Atlantida,
- Ochrona całodobowa,
- Parking strzeżony, etc.

WAŻNE: Mieszkanie dotychczas używane wyłącznie przez właścicieli i nie wynajmowane, zaś jest zadbane, jak nowe z umeblowaniem i częściowym wyposażeniem, widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM! Mieszkanie nie posiada balkonu, natomiast z okien ma bezpośredni, otawarty widok na morze i plażę, zaś posiada stosowane doprowadzenia i instalacje, pozwalające na zakup, instalację i montaż aneksu kuchennego na wymiar! 

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego, z ILSPOLAND.COM ponad 20.000 EUR taniej od pierwotnej ceny zakupu, jaką zapłacił obecny sprzedający kilka lat temu, kupując to mieszkanie samodzielnie i bezpośrednio od developera, gdyż wówczas zapłacił za to studio ponad 38.000 EUR plus koszty umeblowania i wyposażenia, zaś dzisiaj apartament oferowany jest do sprzedaży z pełnym umeblowaniem i częściowym wyposażeniem za jedyne 18.000 EUR, zaś koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. czynsz dla zarządcy wynosi tylko 9,6 EUR/M2 apartamentu na rok, więc nie zwlekaj, tylko łap tę niepowtarzalną okazję, gdyż może się już więcej nie powtórzyć!


WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta firmy ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366,

WIĘCEJ ZDJĘĆ I INFORMACJI ORAZ OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 55 fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

Niniejsze zapytanie nie może zostać wysłane, gdyż oferta jest NIEAKTUALNA!
Znajdź aktualną ofertę na www.ilspoland.com i wówczas wyślij zapytanie.

+48 668 803 003