« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, BYALA, BUŁGARIA

Symbol: ILS7141

24 800

Pow. całkowita:
49 m2

Rodzaj mieszkania:
STUDIO

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
1

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
PRZY PLAŻY/MORZU/OCEANIE

Opis oferty

KOMPAKTOWE MIESZKANIE 49,40 M2 Z OTWARTYM WIDOKIEM NA MORZE I BASEN NA KLIFIE PRZY PLAŻY ZA JEDYNE 502,02 EUR/M2! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM! 

Kompaktowy apartament typu studio w mega okazyjnej cenie 24.800 EUR z panoramicznym widokiem na morze w ekskluzywnym kompleksie apartamentowym SILVER BEACH, położonym na klifie bezpośrednio przy plaży w miejscowości turystycznej Byala, nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Byala (pol. Biała) - miasteczko w Bułgarii, umiejscowione na wybrzeżu Morza Czarnego, 50 km od Warny i 75 od Burgas (w obu miastach funkcjonują międzynarodowe lotniska). Byala wraz z przylegającą miejscowością Obzor charakteryzuje się największą, w całej Bułgarii, ilością dni słonecznych w roku oraz dużą zawartością jodu w powietrzu. Byala położona jest na lesistych zboczach Starej Płaniny łagodnie schodzących ku piaszczystej, pięknej plaży.

OPIS KOMPLEKSU SILVER BEACH I APARTAMENTU:
Silver Beach to luksusowy kompleks apartamentowy, wybudowany w 2009 roku, składający się z dwóch połączonych ze sobą budynków w kształcie litery S, umiejscowiony na malowniczym klifie w pierwszej linii zabudowy, przy samej plaży w bardzo prestiżowej i spokojnej części rozkwitającego, bułgarskiego kurortu nadmorskiego Byala nad Morzem Czarnym w Bułgarii.
Otoczony panoramą morską, 30 metrów od morza, wraz z unikatową lokalizacją i stylową architekturą oraz wystawnymi wnętrzami zaspokoi najbardziej wygórowane gusta wielbicieli luksusu.
Podążając za trendem hoteli pięciogwiazdkowych Silver Beach zapewnia właścicielom apartamentów oraz gościom wiele udogodnień w tym między innymi recepcję wraz z dużym holem recepcyjnym, lobby bar z dużym tarasem, 2 baseny na wolnym powietrzu z sekcją dla dzieci (w tym jeden na dachu budynku), restaurację, siłownię, saunę, plac zabaw dla dzieci, sklep, ładnie utrzymany ogród, wspaniały widok na morze oraz parking strzeżony, garaż podziemny i całodobową ochronę i monitoring.

Prezentowany apartament jest jednopokojowy typu studio o powierzchni całkowitej 49,40 m2 i powierzchni użytkowej 35,47 m2, położony na wysokim parterze i jest wykończony pod klucz, posiadający samodzielny system klimatyzacyjny, pomalowane na biało ściany, balkon wykończony płytkami granito gresowymi, wykończoną łazienkę z WC w glazurze i terakocie- wyposażoną w białą armaturę, a cały apartament ma wyłożone podłogi kaflami oraz posiada luksusowe drzwi i okna (obszerną galerię aż 56 fotografii z wewnątrz mieszkania i z zewnątrz kompleksu oraz dokładną lokalizację prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM). Mieszkanie składa się z dużego, podłużnego salonu z miejscem na aneks kuchenny, przedpokoju - korytarza, łazienki z WC i balkonu z otwartym widokiem morze i basen (widok od strony wschodniej).

WAŻNE: Apartament jest zupełnie nowy, nigdy nie użytkowany przez dotychczasowego właściciela i sprzedawany jest z wykończeniem pod klucz, widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM, a od nowego nabywcy wymaga jedynie umeblowania i wyposażenia!

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILS POLAND GROUP w mega okazyjnej cenie 24.800 EUR, czyli tylko za jedyne 502,02 EUR/m2 za nowe mieszkanie z otwartym widokiem na morze i basen, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. roczny czynsz dla zarządcy wynosi tylko 500 EUR na rok, więc łap tę wyjątkową okazję, gdyż może się już więcej nie powtórzyć!

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta firmy ILS POLAND GROUP! 

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366,

WIĘCEJ INFORMACJI I ZDJĘĆ ORAZ OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 56 fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert okazyjnych prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

Niniejsze zapytanie nie może zostać wysłane, gdyż oferta jest SPRZEDANA!
Znajdź aktualną ofertę na www.ilspoland.com i wówczas wyślij zapytanie.

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003