« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, BYALA, BUŁGARIA

Symbol: ILS7106

28 500

Pow. całkowita:
56 m2

Rodzaj mieszkania:
APARTAMENT

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
2

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
500M-1000M

Opis oferty

UMEBLOWANY I WYPOSAŻONY APARTAMENT 56 M2 Z OTWARTYM WIDOKIEM NA MORZE TYLKO 500 M OD PLAŻY W OKAZYJNEJ CENIE 508,93 M2! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Przestronny apartament dwupokojowy 56 m2 z umeblowaniem i wyposażeniem oraz otwartym widokiem na morze w okazyjnej cenie 28.500 EUR w kameralnym kompleksie apartamentowym FORTUNA CAPE 2, położonym jedyne 500 m od plaży w miejscowości turystycznej Byala, nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Byala (pol. Biała) - miasteczko w Bułgarii, umiejscowione na wybrzeżu Morza Czarnego, 50 km od Warny i 75 od Burgas (w obu miastach funkcjonują międzynarodowe lotniska). Byala wraz z przylegającą miejscowością Obzor charakteryzuje się największą, w całej Bułgarii, ilością dni słonecznych w roku oraz dużą zawartością jodu w powietrzu. Byala położona jest na lesistych zboczach Starej Płaniny, łagodnie schodzących ku piaszczystej, pięknej plaży.

OPIS KOMPLEKSU FORTUNA CAPE 2 I APARTAMENTU:
FORTUNA CAPE 2 to kompleks wybudowany w 2011 roku w bardzo prestiżowej i spokojnej części rozkwitającego bułgarskiego kurortu nadmorskiego Byala, blisko plaży nad Morzem Czarnym w Bułgarii.
Otoczony panoramą morską, tylko 500 metrów od morza, wraz z unikatową lokalizacją i indywidualną architekturą oraz eleganckimi wnętrzami zaspokoi najbardziej wygórowane gusta wielbicieli bułgarskiej riviery.
Podążając za trendem hoteli wielogwiazdkowych Fortuna Cape 2 oferuje dodatkowe udogodnienia, które sprawią, że osoby w nim mieszkające poczują unikalny klimat, korzystając z basenu na świeżym powietrzu, recepcji, lobby hotelowego, parkingu i przestronnych apartamentów, widząc niepowtarzalny widok z okien na całą zatokę oraz ciesząc się kameralnym spokojem i słysząc przy tym szum fal morskich z dala od zgiełku ogromnych kurortów.

Prezentowany apartament jest dwupokojowy (obszerną galerię fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz mieszkania prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM), ma powierzchnię całkowitą 56 m2 i jest kompletnie umeblowany i wyposażony.


Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, sypialni, łazienki z WC i balkonu z bezpośrednim, otwartym widokiem na morze (widok od strony wschodniej).

Na terenie Fortuna Cape 2 właściciele apartamentów oraz goście mają do swojej dyspozycji wiele udogodnień w tym między innymi:
- Recepcję,
- Windę,
- Basen na świeżym powietrzu z sekcją dla dzieci,
- Parking,
- Ochronę całodobową i monitoring.

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILSPOLAND.COM w okazyjnej cenie 28.500 EUR za umeblowany i wyposażony apartament z otwartym widokiem na morze, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. roczny czynsz dla zarządcy wynosi tylko 8 EUR na m2 apartamentu na rok, więc korzystaj z tej wyjatkowej okazji, gdyż może się już więcej nie powtórzyć!

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w naszych ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta ILS POLAND GROUP! 

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ LUB ZOBACZYĆ WIĘCEJ ZDJĘĆ?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę okazyjnych ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003