oferta archiwalna!

Nie trać czasu na ofertę archiwalną, tylko zobacz inne aktualne oferty nieruchomości na www.ilspoland.com

« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, BYALA, BUŁGARIA

Symbol: ILS7102

26 000

Pow. całkowita:
58 m2

Rodzaj mieszkania:
APARTAMENT

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
2

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
100M-500M

Opis oferty

ZUPEŁNIE NOWY APARTAMENT 58 M2 Z OTWARTYM WIDOKIEM NA MORZE TYLKO 500 M OD PLAŻY W OKAZYJNEJ CENIE 448,28 EUR/M2! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Elegacki i zupełnie nowy apartament w okazyjnej cenie 26.000 EUR w nowym kompleksie apartamentowym Fortuna Cape 5, położonym jedyne 500 m od plaży w miejscowości turystycznej Byala, nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Byala (pol. Biała) - miasteczko w Bułgarii, umiejscowione na wybrzeżu Morza Czarnego, 50 km od Warny i 75 od Burgas (w obu miastach funkcjonują międzynarodowe lotniska). Byala wraz z przylegającą miejscowością Obzor charakteryzuje się największą, w całej Bułgarii, ilością dni słonecznych w roku oraz dużą zawartością jodu w powietrzu. Byala położona jest na lesistych zboczach Starej Płaniny, łagodnie schodzących ku piaszczystej, pięknej plaży.

OPIS KOMPLEKSU FORTUNA CAPE 5 I APARTAMENTU:
Fortuna Cape 5 to oddany w 2015 roku do użytku najnowszy kompleks z serii o tej samej nazwie, położony w otoczeniu pozostałych czterech kompleksów z tej serii na wzniesieniu z otwartym widokiem na morze i miasteczko w cichej i spokojnej okolicy, około 500 m od morza i plaży i ok 1,5 km od centrum miasta Byala. 
Z okien większości tarasów i balkonów apartamentów zobaczyć można otwarty widok na morze.
Kompleks został zaprojektowany, jako obiekt wakacyjno całoroczny z elegancko oświetlonym ogrodem i basenem z sekcją dla dzieci.
Otoczony panoramą morską, położony na wzniesieniu około 500 metrów od morza, wraz z unikatową lokalizacją i stylową architekturą oraz wystawnymi wnętrzami zaspokoi najbardziej wygórowane gusta wielbicieli bułgarskiego wybrzeża i wspaniałych krajobrazów.
Podążając za trendem hoteli wielogwiazdkowych Fortuna Cape 5 oferuje dodatkowe udogodnienia, które sprawią, że osoby w nim mieszkające poczują unikalny klimat, korzystając z wielu udogodnień oferrowanych na terenie kompleksu i mając zapewniony przy tym niepowtarzalny widok na całą zatokę.

Prezentowany apartament jest dwupokojowy o powierzchni całkowitej 58 m2 (obszerną galerię aż 50 fotografii z wewnątrz apartamentu i z zewnątrz kompleksu oraz dokładną lokalizację udostępniamy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM), znajduje się na parterze.
Apartament składa się z dużego salonu z miejscem na aneks kuchenny, przedpokoju, korytarza, sypialni, łazienki z WC i dużego balkonu z bezpośrednim, otwartym widokiem na morze, okoliczne łąki i winnice (widok od strony północno-wschodniej).


WAŻNE: Apartament dotychczas w ogóle nie był używany, jest po przeprowadzonym remoncie kosmetyczno-odświeżającym (listopad 2018), a oferowany jest do sprzedaży w standardzie pod klucz, widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM, a od nowego nabywcy wymaga jedynie umeblowania i wyposażenia!

Właściciele apartamentów na terenie kompleksu mają do swojej dyspozycji różne udogodnienia, wtym między innymi:
- Recepcję,
- Windę,
- Basen na świeżym powietrzu z drugim mniejszym basenem obok dla dzieci i tarasem widokowym,
- Parking strzeżony,
- Całodobową ochronę i monitoring.

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILS POLAND GROUP w okazyjnej cenie 26.000 EUR, tj. tylko za jedyne 448,28 EUR/m2, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. roczny czynsz dla zarządcy wynosi tylko 8 EUR/m2 apartamentu na rok!

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta firmy ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366,

WIĘCEJ ZDJĘĆ I INFORMACJI ORAZ OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 50 fotografii oraz dokładną lokalizację i więcej informacji oraz szerszą gamę okazyjnych ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

Niniejsze zapytanie nie może zostać wysłane, gdyż oferta jest NIEAKTUALNA!
Znajdź aktualną ofertę na www.ilspoland.com i wówczas wyślij zapytanie.

+48 668 803 003