oferta archiwalna!

Nie trać czasu na ofertę archiwalną, tylko zobacz inne aktualne oferty nieruchomości na www.ilspoland.com

« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, BYALA, BUŁGARIA

Symbol: ILS6684

24 000

Pow. całkowita:
51 m2

Rodzaj mieszkania:
STUDIO

Liczba pokoi:
2

Piętro:
3

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
500M-1000M

Opis oferty

ZUPEŁNIE NOWY APARTAMENT 51,22 M2 W BARDZO OKAZYJNEJ CENIE 468,57 EUR/M2! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Nowy, przestronny apartament dwupokojowy w bardzo okazyjnej cenie 24.000 EUR (ponad 18.000 EUR taniej od pierwotnej ceny zakupu, jaką zapłacił obecny sprzedający, kupując to mieszkanie kilka lat temu bezpośrednio od developera, gdyż wówczas zapłacił ponad 42.000 EUR plus koszty zabudowy kuchennej na wymiar i klimatyzacji oraz wyposażenia łazienki z WC, a obecnie mieszkanie wystawione jest do sprzedaży za jedyne 24.000 EUR, czyli tylko za jedyne 468,57 EUR/m2) w kameralnym kompleksie apartamentowym SEA BREEZE COMPLEX BYALA, położonym na klifie w odległości 650 m od plaży i morza w miejscowości turystycznej Byala, nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Byala (pol. Biała) - miasteczko w Bułgarii, umiejscowione na wybrzeżu Morza Czarnego, 50 km od Warny i 75 od Burgas (w obu miastach funkcjonują międzynarodowe lotniska). Byala wraz z przylegającą miejscowością Obzor charakteryzuje się największą, w całej Bułgarii, ilością dni słonecznych w roku oraz dużą zawartością jodu w powietrzu. Byala położona jest na lesistych zboczach Starej Płaniny, łagodnie schodzących ku piaszczystej, pięknej plaży.

OPIS KOMPLEKSU SEA BREEZE COMPLEX BYALA I APARTAMENTU:


Kompleks Sea Breeze Complex Byala wybudowany został w 2007 roku na wzniesieniu z widokiem na morze w odległości 650 m od plaży w cichym i spokojnym miejscu.


Właściciele apartamentów oraz goście mają na terenie Sea Breeze Complex Byala do swojej dyspozycji wiele udogodnień w tym między innymi całodobową recepcję, całodobową ochronę i monitoring, parking strzeżony oraz basen na wolnym powietrzu z sekcją dla dzieci.


Prezentowany apartament jest dwupokojowy o powierzchni całkowitej 51,22 m2 i powierzchni użytkowej 45,90 m2 (obszerną galerię fotografii z wewnątrz mieszkania i z zewnątrz kompleksu oraz dokładną lokalizację udostępniamy wyłącznie w naszym firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM).
Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym (zabudowa na wymiar), przedpokoju, sypialni, łazienki z WC i balkonu z otwartym widokiem na morze i basen.


WAŻNE: Apartament jest zupełnie nowy, wykończony pod klucz, a sprzedawany jest z zabudową kuchenną na wymiar oraz klimatyzacją w każdym pokoju i wyposażoną łazienką z WC i wygląda dokładnie, jak na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM, a od nowego nabywcy wymaga jedynie umeblowania i wyposażenia!


UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILS POLAND GROUP ponad 18.000 EUR taniej od pierwotnej ceny zakupu, jaką zapłacił obecny sprzedający, kupując to mieszkanie kilka lat temu bezpośrednio od developera, gdyż wówczas zapłacił ponad 42.000 EUR plus koszty zabudowy kuchennej na wymiar i klimatyzacji oraz wyposażenia łazienki z WC, a obecnie mieszkanie wystawione jest do sprzedaży za jedyne 24.000 EUR, czyli tylko za jedyne 468,57 EUR/m2, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. czynsz dla zarządcy wynosi tylko 10 EUR/M2 apartamentu na rok!

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta firmy ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366

WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?
ZOBACZ!
WWW.ILSPOLAND.COM,

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię fotografii oraz dokładną lokalizację i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

Niniejsze zapytanie nie może zostać wysłane, gdyż oferta jest NIEAKTUALNA!
Znajdź aktualną ofertę na www.ilspoland.com i wówczas wyślij zapytanie.

+48 668 803 003