« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, BYALA, BUŁGARIA

Symbol: ILS6646

17 000

Pow. całkowita:
36 m2

Rodzaj mieszkania:
STUDIO

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
1

Piętro:
3

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
DO 100M

Opis oferty

ZUPEŁNIE NOWY APARTAMENT 36 M2 TYLKO 20 M OD PLAŻY I MORZA W BARDZO OKAZYJNEJ CENIE 17.000 EUR! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Kompaktowy apartament typu studio w bardzo okazyjnej cenie 17.000 EUR (ponad 15.000 EUR taniej od pierwotnej ceny zakupu, jaką zapłacił obecny sprzedający, kupując to mieszkanie kilka lat temu samodzielnie i bezpośrednio od developera, gdyż wówczas zapłacił ponad 32.000 EUR, a obecnie mieszkanie wystawione jest do sprzedaży za jedyne 17.000 EUR, czyli tylko za jedyne 472,22 EUR/m2) w kameralnym kompleksie apartamentowym SUNNY HOUSE, położonym jedyne 20 m od plaży w miejscowości turystycznej Byala, nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Byala (pol. Biała) - miasteczko w Bułgarii, umiejscowione na wybrzeżu Morza Czarnego, 50 km od Warny i 75 od Burgas (w obu miastach funkcjonują międzynarodowe lotniska). Byala wraz z przylegającą miejscowością Obzor charakteryzuje się największą, w całej Bułgarii, ilością dni słonecznych w roku oraz dużą zawartością jodu w powietrzu. Byala położona jest na lesistych zboczach Starej Płaniny, łagodnie schodzących ku piaszczystej, pięknej plaży.

OPIS KOMPLEKSU SUNNY HOUSE I APARTAMENTU:
Sunny House to kameralny kompleks wybudowany w 2006 roku i położony w doskonałej lokalizacji z widokiem na morze, tylko 20 m od morza i plaży w sąsiedztwie ekskluzywnego hotelu.


Kompleks zapewnia właścicielom apartamentów oraz gościom wiele udogodnień, w tym między innymi: całodobową ochronę i monitoring, parking, windy, duży taras na dachu budynku z jacuzzi i leżakami z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze.


Prezentowany apartament jest jednopokojowy typu studio o powierzchni całkowitej 36 m2 (obszerną galerię fotografii z wewnątrz mieszkania i z zewnątrz kompleksu oraz dokładną lokalizację udostępniamy wyłącznie w naszym firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM).
Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym (zabudowa na wymiar), przedpokoju, wnęki sypialnej, łazienki z WC i balkonu z widokiem na sąsiednie kompleksy oraz miasto.


WAŻNE: Apartament sprzedawany jest wykończony pod klucz z zabudową kuchenną, klimatyzacją i wykończoną łazienką z WC, a od nowego nabywcy wymaga tylko umeblowania i wyposażenia, przy czym podkreślenia wymaga fakt, że apartament dotychczas nigdy nie był używany i jest zupełnie nowy, a wygląda dokładnie, jak na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM!


UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILS POLAND GROUP w bardzo okazyjnej cenie 17.000 EUR, tj. o ponad 15.000 EUR taniej od pierwotnej ceny zakupu, jaką zapłacił obecny sprzedający, kupując to mieszkanie kilka lat temu samodzielnie i bezpośrednio od developera, gdyż wówczas zapłacił ponad 32.000 EUR, a obecnie mieszkanie wystawione jest do sprzedaży za jedyne 17.000 EUR, czyli tylko za jedyne 472,22 EUR/m2, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. czynsz dla zarządcy wynosi tylko 6 EUR/M2 apartamentu na rok!

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta firmy ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366

WIĘCEJ ZDJĘĆ I INFORMACJI ORAZ OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię fotografii oraz dokładną lokalizację i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

Niniejsze zapytanie nie może zostać wysłane, gdyż oferta jest ZAREZERWOWANA!
Znajdź aktualną ofertę na www.ilspoland.com i wówczas wyślij zapytanie.

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003