« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, BALCHIK, BUŁGARIA

Symbol: ILS6826

25 000

Pow. całkowita:
65 m2

Rodzaj mieszkania:
APARTAMENT

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
2

Piętro:
1

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
100M-500M

Opis oferty

ZUPEŁNIE NOWY APARTAMENT 65,10 M2 W BEZKONKURENCYJNEJ CENIE 384,02 EUR/M2! PONAD 47.000 EUR TANIEJ OD PIERWOTNEJ CENY ZAKUPU! ŁAP WYJĄTKOWĄ OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Elegancki apartament dwupokojowy w bezkonkurencyjnej cenie (ponad 45.000 euro taniej od pierwotnej ceny zakupu, jaką zapłacił obecny sprzedający, kupując apartament samodzielnie kilka lat temu bezpośrednio od developera, gdyż wówczas za to mieszkanie zapłacił aż 70.000 euro, a obecnie apartament wystawiony jest do sprzedaży za jedyne 25.000 euro, czyli tylko za jedyne 384,02 euro/m2) w luksusowym pięciogwiazdkowym kompleksie apartamentowo-hotelowym *****Lighthouse Golf Resort & Spa na klifie nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

INFORMACJE PODSTAWOWE O KOMPLEKSIE:
Kompleks i pola golfowe w *****Lighthouse Golf Resort & Spa zostały zaprojektowane przez światowej sławy designera Iana Woosnama.
Dlatego też jest to prawdziwe wyzwanie dla miłośników tej gry. Wzdłuż pól golfowych znajdują się sekcje z różnego typu udogodnieniami dla wszystkich, którzy chcą oddać się w wir wypoczynku, sportu, rekreacji i relaksacji.
Rezydencje w Lighthouse obejmują pięć oddzielnych kompleksów osiedlowych, w nastepującej konfiguracji:

GREEN DISTRICT:
- Apartamenty z 1 lub 2 pokojami.
- Domki dwu i trzy pokojowe.

LAKE DISTRICT:
Domki dwu i trzy pokojowe.

MARINA DISTRICT:
Wille i domki 2, 3 , i 4 pokojowe.

MARINA DISTRICT APARTAMENTY TYPU STUDIO:
Studio i 1-pokojowe apartamenty.

FOREST DISTRICT:
Wille i domki 2 i 3 pokojowe.

LIGHTHOUSE GOLF RESORT & SPA- DOSTĘPNE UDOGODNIENIA:
- 71 prestiżowych 18 dołkowych pól golfowych i dom klubowy,
- Szkoła golfowa – specjalne tereny do nauki gry,
- 5-gwiazdkowy hotel, centrum rozrywki,
- Spa i Wellness Center, oferujący szeroki wybór terapii,
- Podgrzewane otwarte i zamknięte baseny dla dorosłych i dzieci,
- Centrum sportowe – z boiskami do koszykówki, siatkówki i tenisa,
- Gimnazjum,
- Szerokie możliwości uprawiania sportów wodnych, włączając żeglarstwo,
- Centrum jeździedztwa,
- Ekskluzywne kawiarnie i sklepy,
- Biznesowe centrum konferencyjne,
- Szeroki wybór międzynarodowych restauracji,
- Regularny transport autobusowy do miast w okolicy Bałczik i Kawarny,
- Port dla jachtów.

WAŻNE:Właściciele apartamentów mogą korzystać z upustu w stosunku do wielu określonych przez zarządcę udogodnień.

Kompleks *****LIGHTHOUSE GOLF AND SPA RESORT wybudowany został 10 km od Balchik w 2008 roku w bardzo wysokim standardzie, a położony jest na bardzo rozległym terenie na klifie z widokiem na morze. Do najbliższej piaszczystej plaży jest około 2,5 km.
Do kompleksu przynależą w pełni profesjonalne 18 dołkowe pola golfowe, ktore są dodatkowo płatne, a na nich corocznie organizowane są krajowe i międzynarodowe zawody.

INFORMACJE PODSTAWOWE O APARTAMENCIE:
Prezentowany apartament jest dwupokojowy o powierzchni całkowitej 65,10 m2 i powierzchni użytkowej 57,37 m2, położony jest na pierwszym piętrze (drugiej kondygnacji mieszkalnej) w budynku GREEN APARTAMENTS, a składa się z salonu z miejscem na aneks kuchenny, przedpokoju, sypialni, łazienki z WC z wanną oraz balkonu z widokiem na pole golfowe i ogród- widok od strony południowo zachodniej (obszerną galerię aż 50 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu oraz dokładną lokalizację udostępniamy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM).

WAŻNE: Apartament zupełnie nowy, nigdy nie używany przez dotychczasowego właściciela, sprzedawany jest z wykończeniem pod klucz (klimatyzacja w każdym pokoju i wyposażona łazienka z WC), widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILSPOLAND.COM ponad 45.000 euro taniej od pierwotnej ceny zakupu, jaką zapłacił obecny sprzedający, kupując apartament samodzielnie kilka lat temu bezpośrednio od developera, gdyż wówczas za to mieszkanie zapłacił aż 70.000 euro, a obecnie apartament wystawiony jest do sprzedaży za jedyne 25.000 euro, czyli tylko za jedyne 384,02 euro/m2, zaś koszty utrzymania w tak luksusowym, pięciogwiazdkowym kompleksie wynoszą tylko 10 EUR/M2 apartamentu na rok, więc nie zwlekaj długo, tylko łap tę wyjątkową okazję, gdyż może się już więcej nie powtórzyć!

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366,

WIĘCEJ INFROMACJI I OFERT?
ZOBACZ!
WWW.ILSPOLAND.COM

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 50 fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003