oferta archiwalna!

Nie trać czasu na ofertę archiwalną, tylko zobacz inne aktualne oferty nieruchomości na www.ilspoland.com

« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, SŁONECZNY BRZEG, BUŁGARIA

Symbol: ILS6460

15 000

Pow. całkowita:
28 m2

Rodzaj mieszkania:
STUDIO

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
1

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
100M-500M

Opis oferty

KOMPAKTOWY APARTAMENT TYPU STUDIO Z UMEBLOWANIEM I WYPOSAŻENIEM ZA JEDYNE 15.000 EUR! ŁAP WYJĄTKOWĄ OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Eleganckie i kompaktowe mieszkanie typu studio w bezkonkurencyjnej cenie 15.000 euro (ponad 10.000 euro taniej od pierwotnej ceny zakupu, jaką zapłacił obecny sprzedający, kupując apartament bezpośrednio od developera kilka lat temu, gdyż wówczas za to mieszkanie zapłacił 25.000 euro plus koszty umeblowania i wyposażenia, a obecnie apartament wystawiony jest do sprzedaży z całkowitym umeblowaniem i kompletnym wyposażeniem za jedyne 15.000 EUR, czyli tylko za jedyne 535,71 EUR/M2 brutto) w kameralnym kompleksie apartamentowym AMADEUS XIX RESIDENCE, zlokalizowanym w północno-zachodniej, bardzo spokojnej części znanego bułgarskiego kurortu nadmorskiego Słoneczny Brzeg, blisko plaży nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

Otoczony zabudową hotelową, 500 metrów od morza, wraz z unikatową lokalizacją i stylową architekturą oraz eleganckimi wnętrzami zaspokoi nawet najbardziej wygórowane gusta wielbicieli Morza Czarnego.
Podążając za trendem hoteli wielogwiazdkowych- AMADEUS XIX RESIDENCE oferuje dodatkowe udogodnienia, które sprawiają, że osoby w nim mieszkające mogą poczuć unikalny klimat, korzystając z wielu praktycznych udogodnień.

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Słoneczny Brzeg - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 35 kilometrów na północ od Burgas (gmina Nesebyr).
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 200 hotelami i 120 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane Las Vegas Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 Aquaparki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.

OPIS KOMPLEKSU AMADEUS XIX RESIDENCE I APARTAMENTU:
Prezentowany apartament jest jednopokojowy typu Studio o powierzchni całkowitej 28 m2 (obszerną galerię 34 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu oraz wskazanie dokładnej lokalizacji udostępniamy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM), znajduje się na parterze, a składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym oraz z balkonem z widokiem na sąsiednie budynki, łazienki z WC z prysznicem i przedpokoju oraz posiada indywidualnie sterowaną klimatyzację. 

WAŻNE: Apartament sprzedawany jest z pełnym umeblowaniem i kompletnym wyposażeniem (oprócz telewizora i rzeczy osobistych dotychczasowych właścicieli), a wygląda dokładnie, jak na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM!.


Na terenie kompleksu właściciele apartamentów i ich goście mają do swojej dyspozycji:
- Lobby bar dla gości,
- Całodobową recepcję,
- Basen na świeżym powietrzu (łącznie z basenem dla dzieci),
- Ochronę całodobową i monitoring.

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILSPOLAND.COM ponad 10.000 euro taniej od pierwotnej ceny zakupu, jaką zapłacił obecny sprzedający, kupując apartament bezpośrednio od developera kilka lat temu, gdyż wówczas za to mieszkanie zapłacił 25.000 euro plus koszty umeblowania i wyposażenia, a obecnie apartament wystawiony jest do sprzedaży z całkowitym umeblowaniem i kompletnym wyposażeniem za jedyne 15.000 EUR, czyli tylko za jedyne 535,71 EUR/M2 brutto! Koszt całorocznego zarządu i utrzymania wynosi jedyne 8,5 EUR/ M2 apartamentu na rok!

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta ILS POLAND GROUP! 

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366,

WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?
ZOBACZ!
WWW.ILSPOLAND.COM,

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię 34 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu, a także więcej informacji oraz szerszą gamę okazyjnych ofert prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

Niniejsze zapytanie nie może zostać wysłane, gdyż oferta jest NIEAKTUALNA!
Znajdź aktualną ofertę na www.ilspoland.com i wówczas wyślij zapytanie.

+48 668 803 003