oferta archiwalna!

Nie trać czasu na ofertę archiwalną, tylko zobacz inne aktualne oferty nieruchomości na www.ilspoland.com

« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, SŁONECZNY BRZEG, BUŁGARIA

Symbol: ILS6448

19 500

Pow. całkowita:
39 m2

Rodzaj mieszkania:
APARTAMENT

Liczba pokoi:
2

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
100M-500M

Opis oferty

UMEBLOWANY I WYPOSAŻONY APARTAMENT DWUPOKOJOWY 39 M2 TYLKO 500 M OD PLAŻY ZA JEDYNE 500 EUR/M2! ŁAP WYJĄTKOWĄ OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Komfotowy apartament dwupokojowy w bezkonkurencyjnej cenie 19.500 EUR (ponad 10.500 EUR taniej od pierwotnej ceny zakupu, jaką zapłacił obecny sprzedający, kupując apartament kilka lat temu samodzielnie i bezpośrednio od developera, gdyż wówczas za to mieszkanie zapłacił ponad 30.000 EUR plus koszty umeblowania i wyposażenia, a obecnie apartament wystawiony jest do sprzedaży z całkowitym umeblowaniem i kompletnym wyposażeniem za jedyne 19.500 EUR, czyli tylko za jedyne 500 EUR/m2) w kompleksie apartamentowym SOLMARINE, w najbardziej znanym bułgarskim kurorcie Słoneczny Brzeg, tylko 500 m od plaży nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

OPIS KOMPLEKSU SOLMARINE:


Kompleks SOLMARINE wybudowany został w 2008 roku, a położony jest w cichym i spokojnym miejscu w sąsiedztwie parku w odległości około 500 m od plaży i morza.


Właściciele apartamentów oraz ich goście na terenie kompleksu mają do swojej dyspozycji:  • Całodobową recepcję wraz z holem recepcyjnym,

  • Całodobową ochronę i monitoring,

  • Parking strzeżony,

  • Basen na wolnym powietrzu z sekcją dla dzieci,

  • Ładnie utrzymany ogród.


OPIS APARTAMENTU:
1. Gustowny, kompaktowy apartament dwupokojowy o powierzchni całkowitej 39 m2 (Obszerną galerię aż 45 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu udostępniamy wyłącznie w naszym firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM), położony na parterze, w eleganckim kompleksie w najbardziej znanym i popularnym turystycznie bułgarskim kurorcie Słoneczny Brzeg,
2. Klimatyzowane (klimatyzacja sterowana indywidualnie), przestronne, stylowo urządzone wnętrza salonu z aneksem kuchennym (zabudowa na wymiar), całkowicie umeblowanego i wyposażonego w sprzęt RTV i AGD, przedpokoju, łazienki w glazurze i terakocie z prysznicem i WC, a dodatkowo mieszkanie posiada domofon i dostęp do Internetu.
3. Zaledwie 500 m od plaży i 24 km od międzynarodowego lotniska w mieście w Burgas.

UWAGA: Apartament kompletnie umeblowany i całkowicie wyposażony, wyglądający dokładnie, jak prezentują fotografie zamieszczone z wewnątrz mieszkania, udostępnione wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM, a składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z WC z wanną i nie posiada balkonu!

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Słoneczny Brzeg - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 35 kilometrów na północ od Burgas (gmina Nesebyr).
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 200 hotelami i 120 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane Las Vegas Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 Aquaparki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILSPOLAND.COM ponad 10.500 EUR taniej od pierwotnej ceny zakupu, jaką zapłacił obecny sprzedający, kupując apartament kilka lat temu samodzielnie i bezpośrednio od developera, gdyż wówczas za to mieszkanie zapłacił ponad 30.000 EUR plus koszty umeblowania i wyposażenia, a obecnie apartament wystawiony jest do sprzedaży z całkowitym umeblowaniem i kompletnym wyposażeniem za jedyne 19.500 EUR, czyli tylko za jedyne 500 EUR/m2, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania to jedyne 8 EUR/M2 apartamentu na rok! Takie okazje znajdziesz tylko z nami, a pełną ofertę prezentujemy tylko na WWW.ILSPOLAND.COM!

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta firmy ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366,

WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?
ZOBACZ!
WWW.ILSPOLAND.COM

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 45 fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

Niniejsze zapytanie nie może zostać wysłane, gdyż oferta jest NIEAKTUALNA!
Znajdź aktualną ofertę na www.ilspoland.com i wówczas wyślij zapytanie.

+48 668 803 003