Od dziś każdy może sprawdzić on line naszą wiarygodność i transparentność

RZETELNA FIRMA - Wyróżnienie, które zobowiązuje
Według wyników badań wielu niezależnych instytutów badania opinii publicznej Internet oraz opinie najbliższych są dla nas zarówno w Polsce, jak i w innych krajach najczęstszym źródłem informacji na temat uczciwości i rzetelności firm.
Wyniki tychże badań pokazują, że przy ocenie rzetelności firm z dystansem podchodzimy do klasycznych przekazów reklamowych, a każdy z nas decydując o swoich wyborach konsumenckich bierze pod uwagę zarówno stosunek ceny do jakości dostarczanych przez firmę towarów i usług, jak i przede wszystkim jej transparentność, wiarygodność oraz rzetelność.
Kontynuując systematycznie własny rozwój, obsługując przy tym uczciwie i rzetelnie od wielu lat polskie oraz zagraniczne rynki nieruchomości, jako współzałożyciel Polskiej Izby Nieruchomości, gwarantujący Bezpieczeństwo Spełnianych Marzeń, po raz kolejny postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom konsumenckim i  od dnia 8 września 2011 rokupodjęliśmy uczestnictwo w programie Rzetelna Firma.
Program Rzetelna Firma prowadzony jest pod patronatem Krajowego Rejestru Długów, który rekomenduje współpracę wyłącznie z Rzetelnymi Firmami.
Patronat nad programem sprawuje Ministerstwo Gospodarki.
Mając na uwadze ogromne możliwości, jakie w dniu dzisiejszym daje wszystkim użytkownikom globalnej sieci Internet, udostępniamy od teraz możliwość sprawdzenia on line szeregu informacji świadczących o naszej wiarygodności poprzez link do certyfikatu, który aktualizowany jest w czasie rzeczywistym, przy każdorazowym wejściu konsumenta do bazy danych KRD.
Z poważaniem
ZESPÓŁ ILS NIERUCHOMOŚCI
RZETELNA FIRMA - Wyróżnienie, które zobowiązuje
Sprawdź nas i kilknij na poniższe linki:
Certyfikat programu RZETELNA FIRMA on line
Wizytówka programu RZETELNA FIRMA on line

Od dziś każdy może sprawdzić on line naszą wiarygodność i transparentność

Oferty specjalne (Pokaż wszystkie oferty specjalne)

Oferty premium (Pokaż wszystkie oferty premium)