Nowe funkcjonalności Aktualności i Poszukiwane z rynków nieruchomości już działają

Dawno wyczekiwane, a przygotowane specjalnie z myślą o naszych klientach nowe funkcjonalności w naszym serwisie już działają!

Wiele tygodni przygotowań i testów, prowadzonych przez zespół profesjonalnych ekspertów od programowania i grafiki, zostało zwieńczone sukcesem w postaci uruchomienia dwóch nowych miejsc w serwisie do pełnej komunikacji, pomiędzy firmą, a klientami.

Wielomiesięczne prace na bazie prowadzonych skrupulatnie badań, odnośnie oczekiwań naszych obecnych i potencjalnych klientów, pozwoliły nam wreszcie wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich zainteresowanych i uruchomić w naszym serwisie www.ilspoland.pl dawno oczekiwane dwie funkcjonalności o nazwie: Aktualności i Poszukiwane.

1.  Aktualności to miejsce w naszym serwisie, które pozwala na bieżąco prezentować Państwu wszelkie informacje, newsy oraz porady z polskiego i z zagranicznych rynków nieruchomości.  

Dzięki tej nowej interaktywnej funkcji każdy zainteresowany będzie cyklicznie informowany o wszelkich wydarzeniach oraz o sprawach mogących zdecydowanie pomóc w podejmowaniu trudnych decyzji, związanych z tendencjami dynamicznie zmieniających się warunków na lokalnych i globalnych rynkach związanych z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Każdy z Państwa indywidualnie będzie mógł znajdować odpowiedzi na wiele codziennie pojawiających się pytań, a naszej firmie pozwoli to z kolei na swobodną komunikację z gronem zainteresowanych klientów, którzy często zastanawiają się gdzie można wyczytać wszystko to co jest niezbędne do podjęcia decyzji o zakupie bądź sprzedaży nieruchomości, czy to w naszym kraju, czy też za granicą. Moduł ten został rozbudowany o funkcje, które w podglądzie każdej aktualności oprócz tekstu udostępniają np. pliki do pobrania, czy galerię fotografii, a także możliwości komunikowania się z przyjaciółmi na całym świecie poprzez wiele aktywnych obecnie i coraz bardziej popularnych wtyczek portali społecznościowych.   

2.  Poszukiwane zaś to miejsce prezentujące na numerowanej liście wszelkie aktualnie poszukiwane przez naszych klientów nieruchomości, które w podglądzie każdej pozycji z listy precyzyjnie opisuje nawet najbardziej wymagające kryteria zainteresowanych.

Ta druga interaktywna funkcja umożliwia wszystkim odwiedzającym nasz serwis poznanie szerokiego spektrum ogłoszeń na temat poszukiwań naszych klientów, a nawet umożliwia natychmiastową odpowiedź na wybrane ogłoszenie lub zgłoszenie swoich preferencji zakupowych, względem poszukiwanych w Polsce lub za granicami nieruchomości.

Życzymy miłej lektury i zadowolenia z uruchomionych funkcji

Zespół ILS Group

Nowe funkcjonalności Aktualności i Poszukiwane z rynków nieruchomości już działają

Oferty specjalne (Pokaż wszystkie oferty specjalne)

Oferty premium (Pokaż wszystkie oferty premium)