« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, KOSHARITSA, BUŁGARIA

Symbol: ILS7381

23 900

Pow. całkowita:
68 m2

Rodzaj mieszkania:
APARTAMENT

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
2

Piętro:
2

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
1KM-5KM

Opis oferty

UMEBLOWANY I WYPOSAŻONY APARTAMENT 68 M2 Z WIDOKIEM NA BASEN ORAZ Z PANORAMICZNYM WIDOKIEM NA SŁONECZNY BRZEG I MORZE ZA JEDYNE 351,47 EUR/M2! ŁAP WYJĄTKOWĄ OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Przestronny apartament dwupokojowy w bezkonkurencyjnej cenie 23.900 EUR w całorocznym kompleksie GOLDEN EYE, jedyne 2,5 km od plaży i Morza Czarnego.

INFORMACJE O LOKALIZACJI:
Kosharitsa (pol. Koszarica) – niewielkie miasteczko w Bułgarii, zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie kurortów Sveti Vlas, Słoneczny Brzeg- Sunny Beach i Nesebar, na wybrzeżu Morza Czarnego; ok. 1300 mieszkańców.
Miejscowość ma charakter turystyczny, znajdują się w niej liczne restauracje, bary, sklepy i hotele. Cieszy się dużą popularnością wśród turystów z Polski.
Posiada stałe połączenia autobusowe, m.in. ze Słonecznym Brzegiem i z Nesebyrem.

Słoneczny Brzeg (bułg. Słynczew Briag, ang. Sunny Beach) - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, w obwodzie Burgas, (gmina Nesebyr) około 35 kilometrów na północ od Burgas.
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 600 hotelami i 400 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane Las Vegas Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restaurcje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 AquaParki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.

OPIS KOMPLEKSU GOLDEN EYE I APARTAMENTU
Prezentowany apartament jest dwupokojowy o powierzchni całkowitej 68,00 m2 i powierzchni użytkowej 54,50 m2 (obszerną galerię aż 45 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu oraz rzut mieszkania i dokładną lokalizację udostępniamy wyłącznie w naszym firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM), a znajduje się na drugim piętrze (trzeciej kondygnacji) i składa się z salonu z aneksem kuchennym i z balkonem z otwartym, panoramicznym widokiem na Słoneczny Brzeg i morze oraz basen, należący do kompleksu (widok od strony wschodniej), przedpokoju-korytarza, sypialni oraz łazienki z WC.

WAŻNE: Apartament sprzedawany jest z umeblowaniem i wyposażeniem, widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM!

Kompleks GOLDEN EYE oferuje doskonałe połączenie warunków mieszkalno- wypoczynkowych z klimatem kurortów nadmorskich i górskich w jednym i znajduje się:
- ok. 30 km od miasta Burgas i międzynarodowego lotniska,
- tylko 2500 m od plaży i morza,
- tylko 15 min. piechotą od centrum Słonecznego Brzegu (Sunny Beach).


GOLDEN EYE zapewnia właścicielom apartamentów:
- całodobową ochronę,
- monitoring,
- basen z sekcją dla dzieci,
- parking,
- bar,
- ładnie utrzymany ogród.

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILS POLAND GROUP w wyjątkowo okazyjnej cenie 23.900 euro, czyli tylko za jedyne 351,47 euro/m2, zaś koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. roczny czynsz dla zarządcy wynosi tylko 8 EUR/m2 apartamentu na rok, więc nie zwlekaj długo, tylko łap tę wyjątkową okazję, gdyż może się już więcej nie powtórzyć!

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w naszych ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta firmy ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366,

WIĘCEJ ZDJĘĆ I INFORMACJI LUB OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 45 fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę okazyjnych ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003