« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, SŁONECZNY BRZEG, BUŁGARIA

Symbol: ILS7285

31 800

Pow. całkowita:
76 m2

Rodzaj mieszkania:
APARTAMENT

Liczba pokoi:
2

Piętro:
5

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
100M-500M

Opis oferty

UMEBLOWANY I WYPOSAŻONY APARTAMENT 75,70 M2 Z WIDOKIEM NA BASEN TYLKO 350 M OD MORZA I PLAŻY ZA JEDYNE 420,08 EUR/M2! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Stylowy apartament dwupokojowy w okazyjnej cenie 31.800 EUR w eleganckim kompleksie apartamentowo-hotelowym EFIR 2, składającym się z części hotelowej i apartamentowej, położonym tylko 250 m od plaży w ekskluzywnej części najbardziej znanego bułgarskiego kurortu Słoneczny Brzeg nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Słoneczny Brzeg - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 35 kilometrów na północ od Burgas (gmina Nesebyr).
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 200 hotelami i 120 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane Las Vegas Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 Aquaparki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.

OPIS APARTAMENTU OFEROWANEGO DO SPRZEDAŻY:
Przestronny apartament dwupokojowy o powierzchni całkowitej 75,70 m2 i powierzchni użytkowej 58,00 m2 (obszerną galerię fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu oraz dokładną lokalizację udostępniamy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM), gustownie wykończony, oferowany z całkowitym umeblowaniem i wyposażeniem, położony na piątym piętrze (6 kondygnacji) w eleganckim kompleksie jedyne 350 m od plaży oraz 300 m od centrum najbardziej znanego i popularnego turystycznie bułgarskiego kurortu Słoneczny Brzeg. 


Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju-korytarza, sypialni, łazienki z WC i dużego tarasu z widokiem na basen, sąsiednie budynki i ogród (widok od strony południowo-wschodniej).


WAŻNE: Apartament sprzedawany jest z pełnym umeblowaniem i kompletnym wyposażeniem, widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM!

OPIS KOMPLEKSU APARTAMENTOWO-HOTELOWEGO EFIR 2:
Kompleks EFIR wybudowany został w 2007 roku w odległości tylko 350 m od plaży w północnej części kurortu w najbardziej elitarnej jego części w sąsiedztwie bardzo ekskluzywnych hoteli.


Właściciele apartamentów oraz goście na terenie kompleksu mają do swojej dyspozycji wiele udogodnień w tym między innymi całodobową recepcję, windę, restaurację, basen z sekcją dla dzieci, bar z ogródkiem, sklep, plac zabaw dla dzieci, ładnie utrzymany ogród oraz całodobową ochronę i monitoring.

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILSPOLAND.COM w okazyjnej cenie 31.800 EUR, czyli tylko za jedyne 420,08 EUR/m2, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. całoroczny czynsz dla zarządcy wynosi tylko 9,6 EUR/m2 powierzchni całkowitej apartamentu na rok!


WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w naszych ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta ILS POLAND GROUP!


ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366,


WIĘCEJ ZDJĘĆ I INFORMACJI LUB OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM!


UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003