oferta archiwalna!

Nie trać czasu na ofertę archiwalną, tylko zobacz inne aktualne oferty nieruchomości na www.ilspoland.com

« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, SŁONECZNY BRZEG, BUŁGARIA

Symbol: ILS7236

37 500

Pow. całkowita:
56 m2

Rodzaj mieszkania:
APARTAMENT

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
2

Piętro:
2

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
100M-500M

Opis oferty

UMEBLOWANY I WYPOSAŻONY APARTAMENT 55,80 M2 Z WIDOKIEM NA BASEN W LUKSUSOWYM KOMPLEKSIE TYLKO 250 M OD PLAŻY ZA JEDYNE 672,04 EUR/M2! ŁAP WYJĄTKOWĄ OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Eleganckie mieszkanie dwupokojowe z widokiem na basen oraz umeblowaniem i wyposażeniem w bardzo okazyjnej cenie 37.500 EUR w wystawnym, luksusowym kompleksie apartamentowym MESSEMBRIA RESORT w najbardziej znanym bułgarskim kurorcie Słoneczny Brzeg, tylko 250 m od najbardziej znanej plaży Cacao Beach nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

OPIS KOMPLEKSU MESSEMBRIA PALACE:
Messembria Resort wybudowany został w 2015 roku jako kolejny projekt tego samego developera po porzednich udanych inwestycjach wśród których są między innymi Messembria Palace, Rainbow 3, Sea Isle (Rainbow 4) oraz Golden Rainbow i został wykończony w bardzo wysokim standardzie w sąsiedztwie pozostałych tej serii w elitarnej części kurortu Słoneczny Brzeg, a położony jest zaledwie 250 m od plaży Cacao Beach w południowej części kurortu.
Kompleks składa się z sześciu kondygnacji (parter i 5 pięter), a wykonany jest z najwyższej jakości materiałów ze szczególnym uwzględnieniem wszelkich detali w nowoczesnym stylu śródziemnomorskim, zaprojektowany we wspaniałym ogrodzie z unikalną roślinnością z atmosferą i standardem 5 gwiazdkowego hotelu*****.
W MESSEMBRIA RESORT zajmującym ponad 10.000 m2, przewidziano dla właścicieli apartamentów oraz gości wiele dodatkowych udogodnień, w tym między innymi:
• Basen zewnętrzny z sekcją dla dzieci,
• Restauracja zewnętrzna,
• Restauracja wewnętrzna,
• Plac zabaw dla dzieci,
• Ładnie utrzymany ogród,
• Recepcja,
• Parking,
• Całodobowa ochrona i monitoring.

OPIS APARTAMENTU:
Prezentowany w ofercie apartament jest dwupokojowy o powierzchni całkowitej 55,80 m2 i powierzchni użytkowej 48,30 m2 (obszerną galerię aż 88 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz mieszkania oraz dokładną lokalizację udostępniamy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM), jest jedynym dostępnym w naszej ofercie w tym kompleksie, a do tego w bardzo okazyjnej cenie, znajduje się na drugim piętrze (trzeciej kondygnacji) i został oddany do użytku w pełni wykończony pod klucz, posiadający samodzielny system klimatyzacyjny, pomalowane w ciepłych barwach ściany, wykończoną łazienkę z WC w glazurze i terakocie- wyposażoną w białą armaturę, a od wewnątrz apartament wykończony jest panelami, zaś od zewnątrz kamieniem trawertyn, przy czym mieszkanie posiada luksusowe drzwi i okna.

Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju-korytarza, sypialni, łazienki z WC i balkonu z widokiem na basen i ogród (widok od strony zachodniej).


WAŻNE: Apartament oferowany jest do sprzedaży z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem, widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM!


INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Słoneczny Brzeg - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 35 kilometrów na północ od Burgas (gmina Nesebyr).
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 200 hotelami i 120 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane Las Vegas Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 Aquaparki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.


UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILSPOLAND.COM w bardzo okazyjnej cenie 37.500 EUR, czyli tylko za jedyne 672,04 EUR/M2, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. roczny czynsz dla zarządcy w tym jakże luksusowym kompleksie z wieloma udogodnieniami wynosi tylko 10 EUR/M2 apartamentu na rok, więc nie zwlekaj długo, tylko łap tę wyjątkową okazję, gdyż może się już więcej nie powtórzyć, zwłaszcza, że ostatnią tak atrakcyjną ofertę w tym kompleksie mieliśmy kilka lat temu!

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w naszych ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366,

WIĘCEJ ZDJĘĆ I INFORMACJI LUB OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 88 fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę okazyjnych ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

Niniejsze zapytanie nie może zostać wysłane, gdyż oferta jest NIEAKTUALNA!
Znajdź aktualną ofertę na www.ilspoland.com i wówczas wyślij zapytanie.

+48 668 803 003