oferta archiwalna!

Nie trać czasu na ofertę archiwalną, tylko zobacz inne aktualne oferty nieruchomości na www.ilspoland.com

« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, SŁONECZNY BRZEG, BUŁGARIA

Symbol: ILS7232

16 900

Pow. całkowita:
31 m2

Rodzaj mieszkania:
STUDIO

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
1

Piętro:
3

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
500M-1000M

Opis oferty

ZUPEŁNIE NOWE KOMPAKTOWE MIESZKANIE 31 M2 Z WIDOKIEM NA BASEN TYLKO 600 M OD PLAŻY ZA JEDYNE 545,16 EUR/M2! ŁAP MEGA OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Nowy, kompaktowy apartament typu studio w bezkonkurencyjnej cenie 16.900 EUR w eleganckim kompleksie apartamentowym PERSANI 3, w najbardziej znanym bułgarskim kurorcie Słoneczny Brzeg, jedyne 600 m od plaży i Morza Czarnego w Bułgarii.

OPIS APARTAMENTU:
Prezentowany apartament jest jednopokojowy o powierzchni całkowitej 31 m2, położony na trzecim piętrze w eleganckim kompleksie w najbardziej znanym bułgarskim kurorcie Słoneczny Brzeg (obszerną galerię fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu oraz dokładną lokalizację prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM). 
Apartament składa się z salonu z miejscem na aneks kuchenny, przedpokoju-korytarza z miejscem na garderobę, łazienki z WC i balkonu z widokiem na basen i ogród (widok od strony zachodniej).

OPIS KOMPLEKSU PERSANI 3:
Persani 3 to kameralny kompleks apartamentowy, wybudowany w 2015 roku w cichym i spokojnym miejscu w odległości około 600 m od morza i plaży.


Na terenie kompleksu właściciele apartamentów oraz goście mają do swojej dyspozycji wiele udogodnień w tym między innymi windę, basen na wolnym powietrzu z sekcją dla dzieci, grilla ogrodowego, ładnie utrzymany i oświetlony ogród oraz parking strzeżony, całodobową ochronę i monitoring.

WAŻNE: Apartament jest zupełnie nowy, nigdy nie używany przez dotychczasowego właściciela i oferowany jest do sprzedaży z wykończeniem pod klucz, widocznym na fotografiach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM!

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Słoneczny Brzeg - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 35 kilometrów na północ od Burgas (gmina Nesebyr).
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 200 hotelami i 120 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane Las Vegas Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 Aquaparki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego, z ILSPOLAND.COM w mega okazyjnej cenie 16.900 euro, czyli za jedyne 545,16 EUR/m2, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. roczny czynsz dla zarządcy wynosi tylko 10 EUR/M2 apartamentu na rok! Takie okazje tylko z nami z ILS POLAND GROUP i do tego bardzo szybko są rezerwowane, więc nie zwlekaj długo, tylko łap tę wyjątkową okazję, gdyż może się już więcej nie powtórzyć!

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w naszych ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366

WIĘCEJ ZDJĘĆ I INFORMACJI ORAZ OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę okazyjnych ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

Niniejsze zapytanie nie może zostać wysłane, gdyż oferta jest NIEAKTUALNA!
Znajdź aktualną ofertę na www.ilspoland.com i wówczas wyślij zapytanie.

+48 668 803 003