« wróć do listy ofertDOM na SPRZEDAŻ, SANTA CRUZ, PORTUGALIA

Symbol: ILSB1071

59 500

Pow. całkowita:
80 m2

Typ domu:
SZEREGOWIEC SKRAJNY

Liczba pokoi:
3

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
500M-1000M

Opis oferty

ODRESTAUROWANY TRADYCYJNY MADERSKI DOM Z WIDOKIEM NA OCEAN ATLANTYCKI W OKAZYJNEJ CENIE 59.500 EUR ŁAP WYJĄTKOWĄ OKAZJĘ Z ILSPOLAND.PL!Kameralny maderski dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment) z widokiem na Ocean Atlantycki, położony w malowniczym miasteczku Santa Cruz na wiecznie zielonej Wyspie Madera w wyjątkowo okazyjnej cenie.OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Na powierzchnię mieszkalną 80 m2 składa się:

- salon,

- kuchnia,

- 2 sypialnie,

- łazienka,

- hol.Podstawowe odległości:

- ocean widoczny z domu,

- do plaży 10 minut pieszo,

- 5 minut na pieszo do szkoły podstawowej, średniej i na szkolny basen,

- 10 minut na pieszo do centrum miasteczka,

- do lotniska 5-10 minut samochodem,

- do stolicy Funchal 15-20 minut samochodem.WAŻNE: Dom został kompleksowo odnowiony w 2000 roku i jest gotowy do zamieszkania!INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:

Santa Cruz jest to idylliczna miejscowość na Wyspie Madera, a to co ją wyróżnia to piękne ogrody, małe restauracje, rynek, park wodny i promenada nad morzem zachęcają do wypoczynku i spacerów. Santa Cruz to bardzo przyjazne miasto, liczy ok. 30 tysięcy stałych mieszkańców, powierzchnia 96 km 2 (w tym pustynia wyspy).

Błękitny ocean, przepiękne plaże, palmy, słońce kwitnąca roślinność przez cały rok to wizytówka Madery. Dzięki położeniu geograficznemu przez cały rok panują na niej przyjazne warunki pogodowe. Klimat łagodny, określany mianem "wiecznej wiosny". Bez względu na porę roku zawsze można opalać się na plaży czy wylegiwać nad basenem. Plaże są przepiękne a hotele na najwyższym poziomie. Madera od wielu lat przyciąga rzesze turystów, stąd bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura.

Madera to także rozległe zielone doliny, wszechobecne kolorowe kwiaty, wspaniałe lasy sąsiadujące z polami przypominającymi tarasy zdecydowanie zachęcają do bardziej aktywnego wypoczynku. Lasy wawrzynowe zostały wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Obszar chroniony rezerwatem zajmuje niemal 2/3 powierzchni wyspy. Dla miłośników golfa znajdą się również pola golfowe.

Madera to archipelag, składa się z wysp Madery, Porto Santo i kilku mniejszych wysepek. Archipelag leży około 570 km od wybrzeży Afryki, 370 kilometrów od Gran Canarii i 770 km od wyspy Santa Maria, najbliższej z Azorów.UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILSPOLAND.PL w bardzo okazyjnej cenie 59.500 EUR, za odrestaurowany dom z widokiem na ocean!WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta ILS POLAND GROUP!ZAINTERESOWANY?

DZWOŃ!

+48 606 21 41 51

lub ilona.biercewicz@ilspoland.plWIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?

SPRAWDŹ!

WWW.ILSPOLAND.PLUWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię 21 fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.PL


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa została wygenerowana automatycznie na podstawie adresu, ale może wskazywać błędne położenie

Ofertę obsługuje...

Ilona Biercewicz

Ilona Biercewicz

licencja: 11678

ilona.biercewicz@ilspoland.com

tel.: +48 606 214 151

skype: iloniiloni

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003