« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, CANICO, PORTUGALIA

Symbol: ILS6616

110 000

Pow. całkowita:
120 m2

Rodzaj mieszkania:
DWUPOZIOMOWE

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
4

Rodzaj rynku:
PIERWOTNY

DO MORZA/OCEANU:
1KM-5KM

Opis oferty

DWUPOZIOMOWY APARTAMENT Z WIDOKIEM NA OCEAN ATLANTYCKI W CANICO NA WYSPIE MADERA W BARDZO DOBREJ CENIE!

Przestronny dwupoziomowy apartament z widokiem na ocean i góry, położony w malowniczym Canico na wyspie Madera. Budynek położony jest blisko centrum, w spokojnym miejscu.

Powierzchnia całkowita apartamentu to 120m2, na którą składa się:
- salon,
- 2 sypialnie,- gabinet,
- 3 łazienki,
- kuchnia umeblowana i wyposażona,
- hol,
- dwa balkony z widokiem jeden na góry drugi na ocean.
Ponadto do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu i pomieszczenie składowe w garażu.

CENA APARTAMENTU: 110.00 EUR

Podstawowe odległości:
- do plaży tylko 5 minut samochodem,
- do stolicy Funchal 15 minut samochodem,
- do lotniska 15 minut samochodem.

Caniço, to malowniczo położona miejscowość, w południowej, słonecznej części wyspy. Jej niewątpliwy urok oraz dostępność komunikacyjna sprawiły, iż Caniço jest atrakcyjnym miejscem dla wielu krajowych i zagranicznych turystów.

INFORMACJE PODSTAWOWE O WYSPIE:
Błękitny ocean, przepiękne plaże, palmy, słońce kwitnąca roślinność przez cały rok to wizytówka Madery. Dzięki położeniu geograficznemu przez cały rok panują na niej przyjazne warunki pogodowe. Klimat łagodny, określany mianem "wiecznej wiosny". Bez względu na porę roku zawsze można opalać się na plaży czy wylegiwać nad basenem. Plaże są przepiękne a hotele na najwyższym poziomie. Madera od wielu lat przyciąga rzesze turystów, stąd bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura.
Madera to także rozległe zielone doliny, wszechobecne kolorowe kwiaty, wspaniałe lasy sąsiadujące z polami przypominającymi tarasy zdecydowanie zachęcają do bardziej aktywnego wypoczynku. Lasy wawrzynowe zostały wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Obszar chroniony rezerwatem zajmuje niemal 2/3 powierzchni wyspy. Dla miłośników golfa znajdą się również pola golfowe.
Madera to archipelag, składa się z wysp Madery, Porto Santo i kilku mniejszych wysepek. Archipelag leży około 570 km od wybrzeży Afryki, 370 kilometrów od Gran Canarii i 770 km od wyspy Santa Maria, najbliższej z Azorów.

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 606 214 151

WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?
SPRAWDŹ!
WWW.ILSPOLAND.COM

UWAGA: Obszerną galerię fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa została wygenerowana automatycznie na podstawie adresu, ale może wskazywać błędne położenie

Ofertę obsługuje...

Ilona Biercewicz

Ilona Biercewicz

licencja: 11678

ilona.biercewicz@ilspoland.com

tel.: +48 606 214 151

skype: iloniiloni

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003