« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, SVETI VLAS, BUŁGARIA

Symbol: ILS7011

60 000

Pow. całkowita:
65 m2

Rodzaj mieszkania:
APARTAMENT

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
2

Piętro:
4

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
PRZY PLAŻY/MORZU/OCEANIE

Opis oferty

WYSTAWNY APARTAMENT DWUPOKOJOWY 65,27 M2 Z UMEBLOWANIEM I WYPOSAŻENIEM ORAZ OTWARTYM WIDOKIEM NA MORZE W LUKSUSOWYM KOMPLEKSIE PRZY MORZU ZA JEDYNE 919,26 EUR/M2! PONAD 50.000 EUR TANIEJ OD PIERWOTNEJ CENY ZAKUPU! ŁAP MEGA OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Eleganckie mieszkanie dwupokojowe w mega okazyjnej cenie (ponad 50.000 EUR taniej od pierwotnej ceny zakupu, jaką zapłacił obecny sprzedający, kupując apartament bezpośrednio od developera kilka lat temu, gdyż wtedy za to mieszkanie zapłacił aż 110.000 euro plus koszty umeblowania i wyposażenia, a obecnie apartament wystawiony jest do sprzedaży za jedyne 60.000 EUR, czyli tylko za jedyne 919,26 EUR/M2 brutto) w luksusowym kompleksie Dolce Vita 2, zlokalizowanym w rajskiej scenerii znanego bułgarskiego kurortu nadmorskiego Sveti Vlas na klifie przy Morzu Czarnym w Bułgarii.

OPIS KOMPLEKSU DOLCE VITA 2:
Dolce Vita 2 to całoroczny kompleks, wybudowany w oryginalnym stylu w 2008 roku w pierwszej linii zabudowy, na wzniesienniu (klifie) przy morzu w jednej z najbardziej prestiżowych części Sveti Vlas w cichym i spokojnym miejscu, w odległości około 150 m od najbliższej, piaszczystej plaży i tylko około 300 m od przystani jachtowej Marina Dinevi w sąsiedztwie wielu luksusowych hoteli, a właścicielom apartamentów oraz gościom zapewnia wiele udogodnień, w tym między innymi:
- basen na wolnym powietrzu z sekcją dla dzieci,
- windy,
- całodobową ochronę,
- monitoring,
- parking,
- restaurację,
- taras widokowy,
- ładnie utrzymany, ogrodzony i oświetlony ogród.

OPIS PREZENTOWANEGO APARTAMENTU:
Prezentowany apartament jest dwupokojowy o powierzchni całkowitej 65,27 m2 i powierzchni użytkowej 55,91 m2, położony jest na czwartym piętrze (obszerną galerię aż 58 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu oraz dokładną lokalizację prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM).
Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, sypialni, łazienki z prysznicem i WC oraz dużego balkonu z otwartym widokiem na morze i basen oraz ogród (widok od strony południowej).


WAŻNE: Apartament sprzedawany jest z pełnym umeblowaniem i kompletnym wyposażeniem, widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILS POLAND GROUP w bezkonkurencyjnej cenie ponad 50.000 EUR taniej od pierwotnej ceny zakupu, jaką zapłacił obecny sprzedający, kupując apartament bezpośrednio od developera kilka lat temu, gdyż wtedy za to mieszkanie zapłacił aż 110.000 euro plus koszty umeblowania i wyposażenia, a obecnie apartament wystawiony jest do sprzedaży za jedyne 60.000 EUR, czyli tylko za jedyne 919,26 EUR/M2 brutto, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania (tzw. roczny czynsz dla zarządcy) w tak unikalnie umiejscowionym przy morzu kompleksie z wieloma udogodnieniami wynosi tylko 600 EUR na rok, więc łap tę mega okazję z ILSPOLAND.COM, gdyż może się już więcej nie powtórzyć!

INFORMACJE PODSTAWOWE:
Święty Włas (bułg. Sveti Vlas) – to miasto we wschodniej Bułgarii, nad Morzem Czarnym, założone w XIV wieku. W roku 2005 zamieszkiwały go 2 142 osoby. Miejscowość słynna jest ze swoich walorów turystycznych, stanowi alternatywę dla przylegającego Słonecznego Brzegu. W Świętym Własie znajduje się największa i najbardziej luksusowa przystań jachtowa na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego o pojemności ponad 300 jachtów.
Pobliski Słoneczny Brzeg (bułg. Slănčev Briag, Słynczew Briag) - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 35 kilometrów na północ od Burgas (gmina Nesebyr).
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 200 hotelami i 120 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane LAS VEGAS Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 Aquaparki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.
W latach 1965-1999 był tu organizowany międzynarodowy festiwal muzyczny muzyki pop Złoty Orfeusz, jedna z ważniejszych imprez muzycznych w krajach bloku wschodniego.

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ LUB ZOBACZYĆ WIĘCEJ ZDJĘĆ?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 58 fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003