« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, SVETI VLAS, BUŁGARIA

Symbol: ILS6797

27 000

Pow. całkowita:
55 m2

Rodzaj mieszkania:
APARTAMENT

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
2

Piętro:
1

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
DO 100M

Opis oferty

UMEBLOWANY I WYPOSAŻONY APARTAMENT DWUPOKOJOWY 55,38 M2 W KAMERALNYM KOMPLEKSIE TYLKO 800 M OD PLAŻY ZA JEDYNE 487,54 EUR/M2! PONAD 15.000 EUR TANIEJ OD PIERWOTNEJ CENY ZAKUPU! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Elegancki i kompaktowy apartament dwupokojowy w bardzo okazyjnej cenie 27.000 EUR (ponad 15.000 EUR taniej od pierwotnej ceny zakupu, jaką zapłacił obecny sprzedający, kupując apartament bezpośrednio od developera kilka lat temu, gdyż wtedy za to mieszkanie zapłacił ponad 42.000 euro plus koszty umeblowania i wyposażenia, a obecnie apartament wystawiony jest do sprzedaży za jedyne 27.000 EUR, czyli tylko za jedyne 487,54 EUR/M2 brutto) w kameralnym kompleksie GOLDEN EYE RESIDENCE, zlokalizowanym w spokojnej części na wzniesieniu znanego bułgarskiego kurortu nadmorskiego SVETI VLAS tylko 800 m od plaży nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

INFORMACJE PODSTAWOWE:
Święty Włas (bułg. Sveti Vlas) – to miasto we wschodniej Bułgarii, nad Morzem Czarnym, założone w XIV wieku. W roku 2005 zamieszkiwały go 2 142 osoby. Miejscowość słynna jest ze swoich walorów turystycznych, stanowi alternatywę dla przylegającego Słonecznego Brzegu. W Świętym Własie znajduje się największa i najbardziej luksusowa przystań jachtowa na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego o pojemności ponad 300 jachtów.
Pobliski Słoneczny Brzeg (bułg. Slănčev Briag, Słynczew Briag) - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 35 kilometrów na północ od Burgas (gmina Nesebyr).
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 200 hotelami i 120 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane LAS VEGAS Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 Aquaparki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.
W latach 1965-1999 był tu organizowany międzynarodowy festiwal muzyczny muzyki pop Złoty Orfeusz, jedna z ważniejszych imprez muzycznych w krajach bloku wschodniego.

OPIS KOMPLEKSU GOLDEN EYE RESIDENCE:
Kompleks GOLDEN EYE RESIDENCE zlokalizowany jest w odległości tylko 800 metrów od morza i tylko 600 m od centrum nadmorskiej miejscowości Sveti Vlas i wybudowany został w 2011 roku, a oferuje właścicielom apartamentów praktycznie domową atmosferę oraz wiele udogodnień, w tym zapewnia całodobową ochronę, monitoring, recepcję, parking podziemnyi i basen na wolnym powietrzu z sekcją dlka dzieci oraz ładnie utrzymany ogród.

OPIS PREZENTOWANEGO APARTAMENTU:
Prezentowany apartament jest dwupokojowy o powierzchni całkowitej 55,38 m2 i powierzchni użytkowej 46,59 m2, a położony jest na pierwszym piętrze (obszerną galerię aż 55 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu oraz dokładną lokalizację prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM), jest wykończony pod klucz, posiadający indywidualny system klimatyzacyjny, luksusowe drzwi i okna, panele na podłogach, glazurę i terakotę oraz białą armaturę i bojler z zasobnikiem na ciepłą wodę w łazience z WC, ściany pomalowane w ciepłych barwach i całość jest umeblowana oraz wyposażona. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, sypialni, łazienki z WC i balkonu z widokiem na okoliczne wzgórza i sąsiednie budynki (widok od strony północnej).

WAŻNE: Apartament oferowany jest do sprzedania z pełnym umeblowaniem i kompletnym wyposażeniem, widocznym na fotografiach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILS POLAND GROUP w bardzo okazyjnej cenie 27.000 EUR, tj. o ponad 15.000 EUR taniej od pierwotnej ceny zakupu, jaką zapłacił obecny sprzedający, kupując apartament bezpośrednio od developera kilka lat temu, gdyż wtedy za to mieszkanie zapłacił ponad 42.000 euro plus koszty umeblowania i wyposażenia, a obecnie apartament wystawiony jest do sprzedaży za jedyne 27.000 EUR, czyli tylko za jedyne 487,54 EUR/M2 brutto, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. czynsz dla zarządcy wynosi tylko 8,5 EUR/m2 apartamentu na rok, więc nie zastanawiaj się długo, tylko łap tę wyjątkową okazję, gdyż może się już więcej nie powtórzyć!

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366,

WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?
ZOBACZ!
WWW.ILSPOLAND.COM,

UWAGA: Oferta dostępna tylko w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 55 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu, a także dokłądną lokalizację i więcej informacji oraz szerszą gamę okazyjnych ofert prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003