« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, SOZOPOL, BUŁGARIA

Symbol: ILS7292

35 000

Pow. całkowita:
41 m2

Rodzaj mieszkania:
APARTAMENT

Liczba pokoi:
2

Piętro:
2

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
DO 100M

Opis oferty

ZUPEŁNIE NOWY APARTAMENT DWUPOKOJOWY 40,96 M2 Z WIDOKIEM NA MORZE 50 M OD PLAŻY W OKAZYJNEJ CENIE 854,49 EUR/M2! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Wystawny apartament dwupokojowy w luksusowym kompleksie apartamentowym SAINT JOHN w wyjątkowej lokalizacji na obrzeżach znanego międzynarodowego kurortu Sozopol, jedyne 50 m od plaży i morza, a tylko 30 km od międzynarodowego lotniska w mieście Burgas nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Sozopol (bułg. Sozopoł, grec. Sozopoli, tur. Sizeboli) - małe bułgarskie miasto położone 30 kilometrów na południe od Burgas na południowym wybrzeżu bułgarskiego Morza Czarnego.
Miasto jest obecnie znanym kurortem oraz miejscem, w którym odbywa się festiwal filmowy nazywany Apollonią, jedną ze starożytnych nazw Sozopolu.
Sozopol jest jednym z najstarszych, najpiękniejszych i najbardziej popularnych wśród turystów z Europy miast na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego.

INFORMACJE PODSTAWOWE O KOMPLEKSIE I APARTAMENCIE:
Kompleks SAINT JOHN wybudowany został w 2014 roku na obrzeżach Sozopola (do centrum starego miasta około 5 km) w rejonie Kavatsite, położony w cichym i spokojnym miejscu przy wydmie w odległości około 50 m od morza i długiej, piaszczystej plaży, a składa się z budynków, wybudowanych w bardzo wysokim standardzie o śródziemnomorskiej architekturze.

Kompleks jest ogrodzony i posiada recepcję wraz z dużym holem recepcyjnym, windy, duży basen na wolnym powietrzu z sekcją dla dzieci, całodobową ochronę i monitoring, parking strzeżony, plac zabaw dla dzieci oraz duży, bardzo ładnie utrzymany i oświetlony ogród.

Apartament jest dwupokojowy o powierzchni całkowitej 40,96 m2 i powierzchni użytkowej 33,79 m2, położony na drugim piętrze (trzeciej kondygnacji) w klatce schodowej F (obszerną galerię aż 55 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu oraz dokładną lokalizację udostępniamy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM). 


Apartament składa się z salonu z miejscem na aneks kuchenny, niewielkiej sypialni, łazienki z WC i zadaszonego balkonu z widokiem na morze i las (widok od strony południowej).


WAŻNE: Apartament jest zupełnien nowy, dotychczas nigdy nie używany przez właściciela i sprzedawany jest z wykończeniem pod klucz, widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM, a od nowego nabywcy wymaga jedynie umeblowania i wyposażenia!

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILSPOLAND.COM w bardzo okazyjnej cenie 854,49 EUR/M2, czyli tylko za jedyne 35.000 EUR, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. roczny czynsz dla zarządcy w tym jakże luksusowym kompleksie z wieloma udogodnieniami, wynosi tylko 12 EUR/M2 apartamentu na rok! 

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w naszych ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta ILS POLAND GROUP! 

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366,

WIĘCEJ ZDJĘĆ I INFORMACJI LUB OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 55 fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę okazyjnych ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

Niniejsze zapytanie nie może zostać wysłane, gdyż oferta jest ZAREZERWOWANA!
Znajdź aktualną ofertę na www.ilspoland.com i wówczas wyślij zapytanie.

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003