oferta archiwalna!

Nie trać czasu na ofertę archiwalną, tylko zobacz inne aktualne oferty nieruchomości na www.ilspoland.com

« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, SOZOPOL, BUŁGARIA

Symbol: ILS7076

39 000

Pow. całkowita:
72 m2

Rodzaj mieszkania:
STUDIO

Liczba pokoi:
1

Piętro:
3

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
DO 100M

Opis oferty

UMEBLOWANY I WPOSAŻONY APARTAMENT 72 M2 Z OTWARTYM WIDOKIEM NA MORZE I BASEN W OKAZYJNEJ CENIE 541,67 EUR/M2! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Przestronny apartament z umeblowaniem i wyposażeniem oraz otwartym widokiem na morze i basen w kameralnym kompleksie apartamentowym Sveti Nikola w wyjątkowej lokalizacji na klifie w pierwszej linii zabudowy w znanym, międzynarodowym kurorcie Sozopol, jedyne 100 m od plaży i morza, a tylko 30 km od międzynarodowego lotniska w mieście Burgas nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Sozopol (bułg. Sozopoł, grec. Sozopoli, tur. Sizeboli) - małe bułgarskie miasto położone 30 kilometrów na południe od Burgas na południowym wybrzeżu bułgarskiego Morza Czarnego.
Miasto jest obecnie znanym kurortem oraz miejscem, w którym odbywa się festiwal filmowy nazywany Apollonią, jedną ze starożytnych nazw Sozopolu.
Sozopol jest jednym z najstarszych, najpiękniejszych i najbardziej popularnych wśród turystów z Europy miast na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego.

INFORMACJE PODSTAWOWE O KOMPLEKSIE I APARTAMENCIE:
Kompleks Sveti Nikola wybudowany został w 2007 roku na niewielkim klifie w pierwszej linii zabudowy w odległości około 100m od najblizszej, piaszczystej plaży, 450 m od plaży Bamboo i 800 m od plaży Harmani.

Kompleks jest ogrodzony  i posiada duży basen na wolnym powietrzu z sekcją dla dzieci, całodobową ochronę i monitoring oraz ładnie utrzymany i oświetlony ogród (w kompleksie nie ma windy).

Apartament jest jednopokojowy typu studio pokojowy o powierzchni całkowitej 72 m2, położony na trzecim piętrze (ostatniej kondygnacji) w budynku 1 (obszerną galerię fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu oraz dokładną lokalizację udostępniamy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM). 


Apartament składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym i wnęką wypisalną, przedpokoju, korytarza, łazienki z WC z wanną i tarasu z widokiem na basen i otwartym widokiem na morze i zatokę (widok od strony północno-wschodniej).


WAŻNE: Mieszkanie w ogóle nie używane przez dotychczasowego właściciela, więc jest zupełnie nowe i sprzedawane jest z umeblowaniem i wyposażeniem, widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM, a dodatkowo należy podkreślić, iż formalnie mieszkanie jest dwupokojowe, natomiast właściciel przekształcił je w jednopokojowe typu studio, przy czym nowy nabywca w każdej chwili może powrócić do wersji dwupokojowej, wstawiając jedynie stosowną ściankę działową!

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILSPOLAND.COM w bardzo okazyjnej cenie 541,67 EUR/M2, czyli tylko za jedyne 39.000 EUR, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. czynsz roczny dla zarządcy wynosi tylko 600 EUR na rok! 

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta ILS POLAND GROUP! 

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366,

WIĘCEJ ZDJĘĆ I INFORMACJI LUB OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

Niniejsze zapytanie nie może zostać wysłane, gdyż oferta jest NIEAKTUALNA!
Znajdź aktualną ofertę na www.ilspoland.com i wówczas wyślij zapytanie.

+48 668 803 003