oferta archiwalna!

Nie trać czasu na ofertę archiwalną, tylko zobacz inne aktualne oferty nieruchomości na www.ilspoland.com

« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, SŁONECZNY BRZEG, BUŁGARIA

Symbol: ILS7302

16 000

Pow. całkowita:
38 m2

Rodzaj mieszkania:
STUDIO

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
1

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
500M-1000M

Opis oferty

UMEBLOWANY I WYPOSAŻONY APARTAMENT 38 M2 BLISKO AQUAPARKU W BARDZO OKAZYJNEJ CENIE 16.000 EUR! ŁAP WYJĄTKOWĄ OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Kompaktowy apartament typu studio w bezkonkurencyjnie okazyjnej cenie 16.000 EUR w trzygwiazdkowym kompleksie ***ORCHID FORT GARDEN, zlokalizowanym blisko wschodniej, spokojnej części znanego bułgarskiego kurortu nadmorskiego Słoneczny Brzeg nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

Otoczony zielenią, tylko 1.100 m od morza i plaży, wraz z unikatową lokalizacją i stylową architekturą oraz gustownymi wnętrzami zaspokoi nawet wygórowane gusta wielbicieli Morza Czarnego.
Podążając za trendem nowoczesnych kompleksów hotelowo apartamentowych- ***ORCHID FORT GARDEN oferuje dodatkowe udogodnienia, które sprawiają, że osoby w nim mieszkające mogą poczuć wyjątkowy klimat, korzystając z restauracji, baru, basenów na świeżym powietrzu, recepcji, lobby hotelowego i eleganckich apartamentów.

OPIS OFEROWANEGO APARTAMENTU:
Elegancki i przestronny apartament jednopokojowy typu studio o powierzchni całkowitej 38,00 m2 i powierzchni użytkowej 34,18 m2 (obszerną galerię fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu oraz plan kompleksu z dokładną lokalizacją prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM), położony jest na parterze w budynku A4 w kompleksie ***ORCHID FORT GARDEN w najbardziej znanym i popularnym turystycznie bułgarskim kurorcie Słoneczny Brzeg.
Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju-korytarza, łazienki z WC i balkonu z widokiem na ogród i sąsiednie budynki należące do kompleksu (widok od strony południowo - wschodniej).

WAŻNE: Apartament sprzedawany jest z umeblowaniem i wyposażeniem, widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM!

OPIS KOMPLEKSU ***ORCHID FORT GARDEN:
Kompleks ***ORCHID FORT GARDEN to zespół budynków cztero i pięcio kondygnacyjnych na ogrodzonym i elegacko urządzonym ogrodzie, położony w południowo wschodniej części kurortu Słoneczny Brzeg, jedyne 1.100 m od plaży i jedyne 50 m od aquaparku, a także 800 m od nadmorskiej promenady gdzie znajdują się liczne sklepy, tawerny i restauracje oraz centrum rozrywek z pubami i klubami disco, a także przystanki kolejki chu-chu, kursującej uliczkami kurortu.
Na terenie kompleksu znajdują się ogrody, recepcja, duży strzeżony parking, monitoring, ochronę, sklep, bar, restauracje, 3 baseny na wolnym powierzu z sekcją dla dzieci, pole do mini golfa.

Cały obiekt jest wykończony w wysokim standardzie, a oddany do użytku został w 2012 roku.

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILSPOLAND.COM w bezkonkurencyjnej cenie 16.000 EUR, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. roczny czynsz dla zarządcy wynosi tylko 9,7 EUR/m2 apartamentu na rok, więc nie zwlekaj długo, tylko łap tę wyjątkową okazję, gdyż może się już więcej nie powtórzyć!

INFORMACJE PODSTAWOWE:
Słoneczny Brzeg - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 35 kilometrów na północ od Burgas (gmina Nesebyr).
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 200 hotelami i 120 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane Las Vegas Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 Aquaparki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w naszych ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta firmy ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366,

WIĘCEJ ZDJĘĆ I INFORMACJI LUB OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę okazyjnych ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

Niniejsze zapytanie nie może zostać wysłane, gdyż oferta jest NIEAKTUALNA!
Znajdź aktualną ofertę na www.ilspoland.com i wówczas wyślij zapytanie.

+48 668 803 003