oferta archiwalna!

Nie trać czasu na ofertę archiwalną, tylko zobacz inne aktualne oferty nieruchomości na www.ilspoland.com

« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, SŁONECZNY BRZEG, BUŁGARIA

Symbol: ILS7157

26 800

Pow. całkowita:
102 m2

Rodzaj mieszkania:
APARTAMENT

Liczba pokoi:
2

Piętro:
5

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
100M-500M

Opis oferty

KOMPAKTOWY APARTAMENT 102,13 M2 Z UMEBLOWANIEM I WYPOSAŻENIEM TYLKO 250 M OD PLAŻY I MORZA ZA JEDYNE 262,41 EUR/M2! AŻ 53.200 EUR TANIEJ OD PIERWOTNEJ CENY ZAKUPU! ŁAP MEGA OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Przestronny apartament dwupokojowy (z jedną sypialnią) i dużym tarasem oraz balkonem w bezkonkurencyjnej cenie (ponad 53.200 EUR poniżej pierwotnej ceny zakupu, jaką zapłacił obecny sprzedający kupując apartament bezpośrednio od developera kilka lat temu, gdyż wtedy apartament kosztował 80.000 euro plus koszty umeblowania i wyposażenia, a obecnie apartament wystawiony jest do sprzedaży całkowicie umeblowany i kompletnie wyposażony za jedyne 26.800 EUR, czyli tylko za 262,41 EUR/M2 brutto) w kameralnym kompleksie apartamentowym GOLDEN DREAMS zlokalizowanym w centralnej, rozrywkowo rekreacyjnej części znanego bułgarskiego kurortu nadmorskiego Słoneczny Brzeg, tylko 250 m plaży nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

OPIS KOMPLEKSU GOLDEN DREAMS I APARTAMENTU:
GOLDEN DREAMS jest kompleksem, składającym się z jednego budynku w kształcie litery L w stylu śródziemnomorskim z basenem umiejscowionym w centralnym punkcie kompleksu.
Kompleks znajduje się w centralnej części Słonecznego Brzegu.
Atutem kompleksu jest jego położenie, w odległości tylko 250 m od morza, w sąsiedztwie kilku znanych klubów w tym Grand. Kompleks oferuje apartamentowiec, recepcję, windy, basen, bar wodny, siłownię, sklepy i pralnię, biura, monitoring i ochronę oraz miejsca parkingowe dla właścicieli.

Prezentowany apartament jest dwupokojowy o powierzchni całkowitej 102,13 m2 i o powierzchni użytkowej 82,40 m2 (obszerną galerię aż 68 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM), położony jest na piątym piętrze (szóstej, ostatniej kondygnacji) w sekcji A pod numerem A31.

WAŻNE:Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju, łazienki z WC i 2 tarasów (z których jeden jest bardzo duży) z widokiem na sąsiednie budynki i drzewa.

UWAGA: Apartament dotychczas używany wyłącznie przez właścicieli i nie wynajmowany, zaś jest zadbany, jak nowy i sprzedawany jest z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem, widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM!

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Słoneczny Brzeg - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 35 kilometrów na północ od Burgas (gmina Nesebyr).
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 200 hotelami i 120 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane Las Vegas Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 Aquaparki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego, z ILSPOLAND.COM ponad 53.200 EUR poniżej pierwotnej ceny zakupu, jaką zapłacił obecny sprzedający kupując apartament bezpośrednio od developera kilka lat temu, gdyż wtedy apartament kosztował 80.000 euro plus koszty umeblowania i wyposażenia, a obecnie apartament wystawiony jest do sprzedaży całkowicie umeblowany i kompletnie wyposażony za jedyne 26.800 EUR, czyli tylko za 262,41 EUR/M2 brutto, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. roczny czynsz dla zarządcy wynosi tylko 8 euro/m2 apartamentu na rok! Nie zwlekaj długo, tylko łap tę wyjątkową mega okazję, gdyż może się już więcej nie powtórzyć!

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w naszych ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366,

WIĘCEJ ZDJĘĆ I INFORMACJI LUB OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 68 fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę okazyjnych ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

Niniejsze zapytanie nie może zostać wysłane, gdyż oferta jest ZREALIZOWANA!
Znajdź aktualną ofertę na www.ilspoland.com i wówczas wyślij zapytanie.

+48 668 803 003