« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, SŁONECZNY BRZEG, BUŁGARIA

Symbol: ILS7088

24 000

Pow. całkowita:
40 m2

Rodzaj mieszkania:
STUDIO

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
1

Piętro:
4

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
100M-500M

Opis oferty

UMEBLOWANY I WYPOSAŻONY APARTAMENT 40,44 M2 W LUKSUSOWYM KOMPLEKSIE TYLKO 550 M OD PLAŻY ZA JEDYNE 593,47 EUR/M2! ŁAP MEGA OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Elegancko urządzony apartament typu studio w wyjątkowo okazyjnej cenie 24.000 EUR (ponad 14.000 EUR taniej od pierwotnej ceny zakupu, jaką zapłacił obecny sprzedający, kupując apartament bezpośrednio od developera kilka lat temu, gdyż wówczas za to mieszkanie zapłacił ponad 38.000 euro plus koszty umeblowania i wyposażenia, a obecnie apartament wystawiony jest do sprzedaży całkowicie umeblowany i kompletnie wyposażony za jedyne 24.000 EUR, czyli tylko za jedyne 593,47 EUR/M2 brutto) w czterogwiazdkowym kompleksie apartamentowym ****APHRODITE PALACE, w południowej części najbardziej znanego bułgarskiego kurortu Słoneczny Brzeg, jedyne 550 m od plaży i Morza Czarnego w Bułgarii.

OPIS APARTAMENTU:
Wystawny apartament jednopokojowy typu studio o powierzchni całkowitej 40,44 m2, położony w sekcji A na czwartym piętrze (piątej kondygnacji) w eleganckim czterogwiazdkowym kompleksie w najbardziej znanym bułgarskim kurorcie Słoneczny Brzeg (obszerną galerię aż 47 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM).
Apartament składa się z salonu z wnęka sypialną, przedpokoju z aneksem kuchennym, łazienki z WC i balkonu z widokiem na sąsiednie budynki (widok od strony północno-wschodniej).

OPIS KOMPLEKSU ****APHRODITE PALACE:
****Aphrodite Palace to kompleks apartamentowy o standardzie 4 gwiazdkowym, oddany do użytku w 2011 roku, a zlokalizowany tylko 550 m od morza i plaży w południowej części Słonecznego Brzegu.
Na terenie kompleksu dostępnych jest wiele udogodnień.
Obiekt oferuje restauracje, bar w holu i bar przy basenie. Właściciele apartamentów mogą odprężyć się w odkrytym basenie z parasolami i leżakami oraz z częścią dla dzieci lub na placu zabaw dla dzieci w elegancko zaaranżowanym ogrodzie.
Kompleks posiada windy oraz całodobową ochronę i monitoring.

WAŻNE: Apartament sprzedawany jest z umeblowaniem i wyposażeniem widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM!

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Słoneczny Brzeg - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 35 kilometrów na północ od Burgas (gmina Nesebyr).
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 200 hotelami i 120 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane Las Vegas Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 Aquaparki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego, z ILSPOLAND.COM w mega okazyjnej cenie 24.000 EUR, tj. o ponad 14.000 EUR taniej od pierwotnej ceny zakupu, jaką zapłacił obecny sprzedający, kupując apartament bezpośrednio od developera kilka lat temu, gdyż wówczas za to mieszkanie zapłacił ponad 38.000 euro plus koszty umeblowania i wyposażenia, a obecnie apartament wystawiony jest do sprzedaży całkowicie umeblowany i kompletnie wyposażony za jedyne 24.000 EUR, czyli tylko za jedyne 593,47 EUR/M2 brutto za apartament elegancko wykończony, całkowicie umeblowany i kompletnie wyposażony w luksusowym kompleksie czterogwiazdkowym, położonym jedyne 550 m od plaży, gdzie koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. roczny czynsz dla zarządcy wynosi tylko 10 EUR/M2 apartamentu na rok! Takie okazje tylko z nami z ILS POLAND GROUP, więc nie trać czasu, tylko łap tę wyjątkową okazję, gdyż może się już więcej nie powtórzyć!

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta firmy ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366

WIĘCEJ ZDJĘĆ I INFORMACJI LUB OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 44 fotografii i więcej informacji oraz dokładną lokalizację i szerszą gamę ofert okazyjnych prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003