« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, SŁONECZNY BRZEG, BUŁGARIA

Symbol: ILS7072

23 900

Pow. całkowita:
37 m2

Rodzaj mieszkania:
STUDIO

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
1

Piętro:
6

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
500M-1000M

Opis oferty

KOMPAKTOWE MIESZKANIE 37,06 M2 Z UMEBLOWANIEM I WYPOSAŻENIEM ZA JEDYNE 644,90 EUR/M2! ŁAP WYJĄTKOWĄ OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Niepowtarzalna okazja - jedyna dostępna w tym kompleksie! Kompaktowe mieszkanie typu studio w bezkonkurencyjnej cenie w wyjątkowym kompleksie apartamentowym CASCADAS, położonym 600 m od plaży w znanym bułgarskim kurorcie Słoneczny Brzeg nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

OPIS OFEROWANEGO APARTAMENTU:
Kompaktowy apartament jednopokojowy typu studio o powierzchni całkowitej 37,06 m2 i powierzchni użytkowej 32,63 m2 (obszerną galerię aż 60 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM), położony na szóstym piętrze (siódmej kondygnacji) w budynku CASCADAS 2 w sekcji H w bardzo popularnym wśród naszych rodaków Polaków kompleksie CASCADAS w najbardziej znanym i popularnym turystycznie bułgarskim kurorcie Słoneczny Brzeg.
Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym i wnęką sypialną, przedpokoju, łazienki z WC i balkonu z widokiem na sąsiednie budynki i okoliczne wzgórza (widok od strony północno-wschodniej).

WAŻNE: Apartament sprzedawany jest z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem, widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM!

OPIS KOMPLEKSU CASCADAS:
Kompleks Cascadas w skład którego wchodzi budynek 2 (CASCADAS 2) położony jest około 500 m od morza i plaży w cichym i spokojnym miejscu. Kompleks składa się z 20 budynkow o wysokim standardzie, budowanych w latach 2008-2017 (budynek 2 jest z 2010 roku).


Kompleks zapewnia właścicielom apartamentów oraz gościom wiele udogodnień w tym między innymi: • całoroczną recepcję z holem recepcyjnym,

 • 8 basenow na wolnym powietrzu, każdy z sekcją dla dzieci, w tym dwa bardzo duże oraz jeden jest z wodą morską,

 • mini aqua park,

 • place zabaw dla dzieci,

 • sztuczny staw z rybami i liliami wodnymi,

 • 2 restauracje,

 • 2 bary,

 • centrum spa,

 • silownia,

 • sauna,

 • łaźnia parowa,

 • sklep,

 • piekarnia,

 • bardzo ładnie utrzymany, duży ogród z palmami,

 • fontanny,

 • wypożyczalnia samochodów i rowerów,

 • całodobowa ochrona i monitoring,

 • parking strzeżony,

 • podziemny garaz.


UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILSPOLAND.COM w bezkonkurencyjnej cenie 23.900 EUR, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania przy tak wielu udogodnieniach wynosi tylko 12 euro na m2 apartamentu na rok! Chwytaj wyjątkową okazję w lot, gdyż jest jedyną w tym kompleksie i może się już więcej nie powtorzyć!

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Słoneczny Brzeg - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 35 kilometrów na północ od Burgas (gmina Nesebyr).
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 200 hotelami i 120 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane Las Vegas Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 Aquaparki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta firmy ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366,

WIĘCEJ ZDJĘĆ I INFORMACJI LUB OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 60 fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003