oferta archiwalna!

Nie trać czasu na ofertę archiwalną, tylko zobacz inne aktualne oferty nieruchomości na www.ilspoland.com

« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, SŁONECZNY BRZEG, BUŁGARIA

Symbol: ILS6922

19 800

Pow. całkowita:
42 m2

Rodzaj mieszkania:
STUDIO

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
1

Piętro:
1

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
100M-500M

Opis oferty

UMEBLOWANY I WYPOSAŻONY APARTAMENT 41,91 M2 TYLKO 650 M OD PLAŻY ZA JEDYNE 472,44 EUR/M2! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Kompaktowy apartament typu studio z umeblowaniem i wyposażeniem w bardzo okazyjnej cenie 19.800 EUR w gustownym, trzygwiazdkowym kompleksie apartamentowym ***POLLO RESORT, w największym bułgarskim kurorcie Słoneczny Brzeg nad Morzem Czarnym w Bułgarii tylko 650 m od najbardziej znanej plaży Cacao Beach.

OPIS OFEROWANEGO APARTAMENTU:
Kompaktowy apartament jednopokojowy typu studio o powierzchni całkowitej 41,91 m2 i powierzchni użytkowej 33 m2 (obszerną galerię aż 60 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM), położony na 1 piętrze (2 kondygnacji) w bardzo popularnym wśród naszych rodaków Polaków kompleksie ***POLLO RESORT w najbardziej znanym i popularnym turystycznie bułgarskim kurorcie Słoneczny Brzeg.
Mieszkanie składa się z salonu, przedpokoju z aneksem kuchennym, łazienki z WC i balkonu z widokiem na sąsiednie budynki (widok od strony wschodniej).

WAŻNE: Apartament sprzedawany jest z pełnym umeblowaniem i kompletnym wyposażeniem, widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM!

OPIS KOMPLEKSU ***POLLO RESORT:
Kompleks składa się z 5 sekcji (6 kondygnacyjnych), połączonych ze sobą w kształcie litery L, gdzie od wewnętrznej strony litery L centralnie na środku znajduje się duży basen z sekcją dla dzieci.
Pollo Resort posiada całodobową recepcję z lobby, duży basen z sekcją dla dzieci, brodzik dla dzieci, sklep, dużą restaurację z tarasem, bar, bar przy basenie, plac zabaw dla dzieci, duże centrum SPA z siłownią, sauną, jacuzzi, a dodatkow jest całodobowa ochrona, monitoring i duży parking wokół budynku.

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Słoneczny Brzeg - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 35 kilometrów na północ od Burgas (gmina Nesebyr).
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 200 hotelami i 120 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane Las Vegas Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 Aquaparki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILSPOLAND.COM w bardzo okazyjnej cenie 19.800 EUR, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. czynsz dla zarządcy wynosi tylko 10,60 EUR/m2 apartamentu na rok, więc nie zwlekaj długo, tylko łap tę wyjątkową okazję, gdyż może się już więcej nie powtórzyć!

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta firmy ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366,

WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?
ZOBACZ!
WWW.ILSPOLAND.PL,

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 60 fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert okazyjnych prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

Niniejsze zapytanie nie może zostać wysłane, gdyż oferta jest WYCOFANA!
Znajdź aktualną ofertę na www.ilspoland.com i wówczas wyślij zapytanie.

+48 668 803 003