oferta archiwalna!

Nie trać czasu na ofertę archiwalną, tylko zobacz inne aktualne oferty nieruchomości na www.ilspoland.com

« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, SŁONECZNY BRZEG, BUŁGARIA

Symbol: ILS6921

21 500

Pow. całkowita:
52 m2

Rodzaj mieszkania:
STUDIO

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
1

Piętro:
4

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
100M-500M

Opis oferty

UMEBLOWANY I WYPOSAŻONY APARTAMENT 52,33 M2 TYLKO 300 M OD PLAŻY ZA JEDYNE 410,85 EUR/M2! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM ZYSKUJĄC PONAD 14.500 EUR!

Kompaktowy apartament typu studio w bezkonkurencyjnej cenie 21.500 EUR (ponad 14.500 EUR taniej od pierwotnej ceny zakupu, jaką zapłacił obecny sprzedający kupując to mieszkanie bezpośrednio od developera kilka lat temu, gdyż wówczas zapłacił ponad 36.000 EUR plus koszty umeblowania i wyposażenia, zaś dzisiaj apartament całkowicie umeblowany i kompletnie wyposażony wystawiony jest do sprzedaży za jedyne 14.500 EUR, czyli tylko za jedyne 410,85 EUR/M2) w wyjątkowym kompleksie apartamentowym SUNNY DREAMS, w najbardziej znanym bułgarskim kurorcie Słoneczny Brzeg nad Morzem Czarnym w Bułgarii w odległości 300 m plaży i tylko 100 m od znanej dyskoteki Grands.

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Słoneczny Brzeg - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 35 kilometrów na północ od Burgas (gmina Nesebyr).
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 200 hotelami i 120 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane Las Vegas Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 Aquaparki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.

OPIS APARTAMENTU:
Kompaktowy apartament jednopokojowy typu studio o powierzchni całkowitej 52,33 m2 i powierzchni użytkowej 43,00 m2 (obszerną galerię aż 65 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz mieszkania udostępniamy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM), znajduje się na 4 piętrze (5 kondygnacji) w sekcji A w eleganckim kompleksie w najbardziej znanym i popularnym turystycznie bułgarskim kurorcie Słoneczny Brzeg.
Apartament składa się z dużego i długiego salonu z aneksem kuchennym, szerokiego przedpokoju, łazienki z WC i balkonu z widokiem na sąsiednie budynki (widok od strony zachodniej).

WAŻNE: Apartament sprzedawany jest z pełnym umeblowaniem i kompletnym wyposażeniem, widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM, a dodatkowo mieszkanie z uwagi na rozkład i wielkość posiada potencjał na wydzielenie drugiego pokoju i przekwalifikowanie na mieszkanie dwupokojowe!

OPIS KOMPLEKSU SUNNY DREAMS:
Kompleks Sunny Dreams został oddany do użytku z końcem 2006 roku, składa się z 2 sekcji, połączonych ze sobą (6 kondygnacyjnych), a oferuje właścicielom apartamentów wiele udogodnień, w tym między innymi:
- posiada całodobową recepcję z holem recepcyjnym,
- lobby bar z ogródkiem,
- sklepy,
- basen na świeżym powietrzu z sekcją dla dzieci,
- ogrodzony parking strzeżony,
- całodobowy monitoring,
- całodobową ochronę, itp.

Kompleks położony jest w centralnej części kurortu w sąsiedztwie licznych restauracji i 100 m od znanej dyskoteki GRANDS oraz 300m od morza i plaży.

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego, z ILSPOLAND.COM w bezkonkurencyjnej cenie 21.500 EUR, tj. o ponad 14.500 EUR taniej od pierwotnej ceny zakupu, jaką zapłacił obecny sprzedający kupując to mieszkanie bezpośrednio od developera kilka lat temu, gdyż wówczas zapłacił ponad 36.000 EUR plus koszty umeblowania i wyposażenia, zaś dzisiaj apartament całkowicie umeblowany i kompletnie wyposażony wystawiony jest do sprzedaży za jedyne 14.500 EUR, czyli tylko za jedyne 410,85 EUR/M2, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania wynosi tylko 10 euro/m2 apartamentu na rok, więc nie zastanawiaj się długo, tylko łap tę wyjątkową okazję, gdyż może się już więcej nie powtórzyć!

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
Tel: +48 608 363 366

WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?
ZOBACZ!
WWW.ILSPOLAND.COM,

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 65 fotografii, mapka położenia oraz więcej informacji wraz z szerszą gamą ofert prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

Niniejsze zapytanie nie może zostać wysłane, gdyż oferta jest NIEAKTUALNA!
Znajdź aktualną ofertę na www.ilspoland.com i wówczas wyślij zapytanie.

+48 668 803 003