« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, SŁONECZNY BRZEG, BUŁGARIA

Symbol: ILS6715

18 570

Pow. całkowita:
42 m2

Rodzaj mieszkania:
STUDIO

Liczba pokoi:
1

Piętro:
2

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
500M-1000M

Opis oferty

ZUPEŁNIE NOWY APARTAMENT 42,21 M2 Z WIDOKIEM NA BASEN TYLKO 750 M OD PLAŻY I MORZA W BEZKONKURENCYJNEJ CENIE 18.570 EUR! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Kompaktowy apartament typu studio w bezkonkurencyjnej cenie 18.570 EUR w eleganckim kompleksie apartamentowym SUNNY DREAM w centralnej części najbardziej znanego bułgarskiego kurortu Słoneczny Brzeg, jedyne 750 m od plaży i morza oraz tylko 250 m od Aqua Parku w Słonecznym Brzegu nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

OPIS KOMPLEKSU SUNNY DREAM:
Kompleks SUNNY DREAM został wybudowany w 2009 roku w bardzo wysokim standardzie i składa się z 2 identycznych budynków umiejscowionych naprzeciwko siebie z centralnie umieszczonym pomiędzy nimi basenem, a zlokalizowany jest w centralnej części kurortu w cichym i spokojnym miejscu w odległości 750 m od morza i plaży oraz tylko 250 m od dużego Aqua Parku.

Kompleks zapewnia właścicielom apartamentów oraz gościom wiele udogodnień, w tym między innymi całodobową recepcję, duży basen na świeżym powietrzu z sekcją dla dzieci, łądnie utrzymany ogród, windy, parking oraz całodobową ochronę i monitoring.

OPIS APARTAMENTU:
1. Zupełnie nowy (w ogóle nie używany przez dotychczasowego właściciela) apartament jednopokojowy typu studio o powierzchni całkowitej 42,21 m2, położony na drugim piętrze (trzeciej kondygnacji) w bloku A (obszerną galerię aż 45 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu oraz dokładną lokalizację udostępniamy wyłącznie w naszym firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM),
2. Klimatyzowane (klimatyzacja sterowana indywidualnie), kompaktowe, gustownie wykończone wnętrza salonu z miejscem na aneks kuchenny, przedpokoju, łazienki w glazurze i terakocie z wanną i WC, domofonem, dostępem do Internetu i z portfenetr (substytutem balkonu) z widokiem na basen.
3. Zaledwie 750 m od plaży i tylko 250 m od Aqua Parku oraz tylko 24 km od międzynarodowego lotniska w mieście w Burgas.

UWAGA: Apartament sprzedawany jest z wykończeniem pod klucz (klimatyzacja w salonie, wykończona i wyposażona łazienka z WC, panele podłogowe i płytki, pomalowane na biało ściany), a wygląda dokładnie, jak na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM i od nowego nabywcy wymaga jedynie umeblowania i wyposażenia!

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Słoneczny Brzeg - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 35 kilometrów na północ od Burgas (gmina Nesebyr).
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 200 hotelami i 120 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane Las Vegas Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 Aquaparki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILSPOLAND.COM w rewelacyjnie okazyjnej cenie 18.570 EUR, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. czynsz wynosi tylko 9 euro/m2 apartamentu na rok! Takie okazje znajdziesz tylko z nami z ILS POLAND GROUP i tylko na WWW.ILSPOLAND.COM!

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta firmy ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366,

WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?
ZOBACZ!
WWW.ILSPOLAND.COM,

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 45 fotografii i więcej informacji oraz dokładną lokalizację i szerszą gamę ofert okazyjnych prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003