oferta archiwalna!

Nie trać czasu na ofertę archiwalną, tylko zobacz inne aktualne oferty nieruchomości na www.ilspoland.com

« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, LOZENETS, BUŁGARIA

Symbol: ILS6740

25 800

Pow. całkowita:
55 m2

Rodzaj mieszkania:
APARTAMENT

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
2

Piętro:
1

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
DO 100M

Opis oferty

ZUPEŁNIE NOWY APARTAMENT 54,79 M2 Z WIDOKIEM NA MORZE I BASEN TYLKO 80 M OD PLAŻY ZA JEDYNE 470,89 EUR/M2! ŁAP WYJĄTKOWĄ OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Kompaktowy apartament dwupokojowy z widokiem na morze i basen oraz wykończeniem pod klucz w bezkonkurencyjnej cenie 25.800 euro w eleganckim kompleksie apartamentowo-hotelowym MOJITO CLUB, położonym tylko 80 m od pięknej, piaszczystej plaży na południowym wybrzeżu Bułgarii w kameralnym kurorcie Lozenets.

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI
Coraz bardziej popularny wśród turystów bułgarski kameralny kurort nadmorski Lozenets znajduje się 52 km na południe od Burgas i 7 km od centrum miasta Carewo.
Dla turystów Lozenets oferuje szeroki wybór hoteli i kompleksów willi, campingów, etc.
Bogaty program kulturalny w trakcie sezonu, koncerty, profesjonalnych twórców i amatorów, zespoły artystyczne, konkursy, coroczne fotofiesty, szlaki turystyczne i wycieczki.
Carewo (bułg. Carevo, znane wcześniej jako Wasiliko i Miczurin) - miasto i nadmorski kurort w Bułgarii, centrum administracyjne gminy miejskiej w Obwodzie Burgas, położone niecałe 60 km od Burgas na brzegu Morza Czarnego.

OPIS KOMPLEKSU MOJITO CLUB:
Kompleks Mojito Club wybudowany został w 2010 roku i położony jest zaledwie 80m od morza i centralnej plaży w kurorcie Lozenec w sąsiedztwie kameralnych hotelików i apartamentowców około 1 km od centrum miejscowości.
Kompleks składa się z 3 budynków i właścicielom apartamentów zapewnia:
- całodobową ochrone,
- monitoring,
- windy,
- basen na świeżym powietrzu z sekcją dla dzieci,
- ogrodzony i strzeżony parking,
- plac zabaw dla dzieci,
- sklep,
- siłownię,
- restaurację.

OPIS APARTAMENTU:
Prezentowany apartament jest dwupokojowy o powierzchni całkowitej 54,79 m2 i powierzchni użytkowej 43,20 m2, a położony jest na pierwszym piętrze (drugiej kondygnacji mieszkalnej) i składa się z salonu z miejscem na aneks kuchenny, przedpokoju, sypialni, łazienki z WC z kabiną prysznicową oraz balkonu z widokiem na morze i basen (Obszerną galerię aż 40 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu oraz plan kompleksu z rzutem apartamentu i dokładną lokalizację udostępniamy wyłącznie w naszym firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM).

WAŻNE: Apartament zupełnie nowy, dotychczas nigdy nie używany, asprzedawany jest z wykończeniem pod klucz, widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych w naszym firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM i od nowego nabywcy wymaga jedynie umeblowania i wyposażenia!

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego, z ILSPOLAND.COM w bezkonkurencyjnej cenie 25.800 euro, czyli tylko za jedyne 470,89 EUR/M2, zaś koszty zarządu i utrzymania, tzw. czynsz w tym kompleksie, położonym jedyne 80 m od plaży wynoszą tylko 10 EUR/M2 apartamentu na rok, więc nie zwlekaj, tylko łap tę wyjątkową okazję, bo może się już więcej nie powtórzyć, zwłaszcza, że bardzo rzadko trafiają się tak unikalne okazje i do tego w tej malowniczej miejscowości!

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366

WIĘCEJ INFROMACJI I OFERT?
ZOBACZ!
WWW.ILSPOLAND.COM

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 40 fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

Niniejsze zapytanie nie może zostać wysłane, gdyż oferta jest NIEAKTUALNA!
Znajdź aktualną ofertę na www.ilspoland.com i wówczas wyślij zapytanie.

+48 668 803 003