« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, LOZENETS, BUŁGARIA

Symbol: ILS6726

23 000

Pow. całkowita:
35 m2

Rodzaj mieszkania:
STUDIO

Liczba pokoi:
1

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
100M-500M

Opis oferty

UMEBLOWANE I WYPOSAŻONE STUDIO 34,90 M2 W LUKSUSOWYM KOMPLEKSIE TYLKO 250 OD PLAŻY ZA JEDYNE 659,03 EUR/M2! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Kompaktowy apartament typu studio w bardzo okazyjnej cenie 23.000 EUR w ekskluzywnym kompleksie apartamentowo hotelowym o nazwie Emberli Park, położonym 250 m od plaży na południowym wybrzeżu Bułgarii w kurorcie Lozenets.

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Coraz bardziej popularny wśród turystów bułgarski kurort nadmorski Lozenets znajduje się 52 km na południe od Burgas i 7 km od centrum miasta Carewo.
Dla turystów Lozenets oferuje szeroki wybór hoteli i kompleksów willi, campingów, etc.
Bogaty program kulturalny w trakcie sezonu, koncerty, profesjonalnych twórców i amatorów, zespoły artystyczne, konkursy, coroczne fotofiesty, szlaki turystyczne i wycieczki.
Carewo (bułg. Carevo, znane wcześniej jako Wasiliko i Miczurin) - miasto i nadmorski kurort w Bułgarii, centrum administracyjne gminy miejskiej w Obwodzie Burgas, położone niecałe 60 km od Burgas na brzegu Morza Czarnego.

OPIS KOMPLEKSU EMBERLI PARK:
Kompleks położony jest nad Morzem Czarnym i oferuje 116 apartamentów różnej wielkości na pięciu kondygnacjach.
Dla gości i właścicieli oferuje wiele udogodniej, które sprawią, że osoby w nim przebywające mogą poczuc się naprawdę wyjątkowo, a wśród udogodnień udostępnia między innymi:
- Całodobową recepcję,
- Lobby bar,
- Minimarket,
- Fitness,
- Masaże,
- Sauna,
- Salon piękności (manicure, pedicure, fryzjer),
- Nowoczesna restauracja,
- Basen na świeżym powietrzu,
- Oddzielny basen dla dzieci,
- Bar przy basenie,
- Plac zabaw dla dzieci,
- Całodobową ochronę,
- Parking.

OPIS APARTAMENTU:
1. Elegancki apartament jednopokojowy typu studio (obszerną galerię fotografii, oraz dokładną lokalizację udostępniamy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM) o powierzchni całkowitej 34,90 m2 (powierzchnia całkowita obejmuje taras o powierzchni 4,59 m2 oraz 5,54 m2 idealnych części współnych nieruchomości) i powierzchni użytkowej 24,77 m2, położony na parterze w luksusowym kompleksie, położonym tylko 250 m od plaży i morza.
2. Klimatyzowane (klimatyzacja sterowana indywidualnie), przestronne, stylowo urządzone wnętrza salonu z aneksem kuchennym (zabudowa na wymiar) i balkonem (z widokiem na drzewa porastające brzegi pobliskiego strumienia), łazienki z WC z prysznicem, a wszystko z domofonem i dostępem do Internetu.
3. Zaledwie 250 m od plaży i 6 km od miejscowości Carevo oraz 67 km od międzynarodowego lotniska w mieście w Burgas.

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILSPOLAND.COM ponad 15.000 EUR taniej od pierwotnej ceny zakupu, którą zapłacił obecny sprzedający, kupując to mieszkanie bez umeblowania i wyposażenia samodzielnie kilka lat temu bezpośrednio od developera, gdyż wtedy zapłacił ponad 38.000 EUR plus koszty umeblowania i wyposażenia, zaś w chwili obecnej apartament wystawiony jest do sprzedaży z pełnym umeblowaniem i kompletnym wyposażeniem za jedyne 23.000 EUR, czyli tylko za jedyne 659,03 euro/m2, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. czyns wynosi tylko 442 EUR na rok! Takie okazje tylko z nami z ILS POLAND GROUP, więc łap tę wyjątkową okazję, gdyż może się już więcej nie powtórzyć!

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta firmy ILS POLAND GROUP! 

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366,

WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?
ZOBACZ!
WWW.ILSPOLAND.COM

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię fotografii i dokładną lokalizację oraz rzut apartamentu i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003