oferta archiwalna!

Nie trać czasu na ofertę archiwalną, tylko zobacz inne aktualne oferty nieruchomości na www.ilspoland.com

« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, KOSHARITSA, BUŁGARIA

Symbol: ILSA0592

27 840

Pow. całkowita:
43 m2

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
1

Piętro:
1

Rodzaj rynku:
PIERWOTNY

DO MORZA/OCEANU:
1KM-5KM

Opis oferty

LUKSUSOWE APARTAMENTY Z WIDOKIEM NA MORZE CZARNE W SUPER CENIE- DOŁĄCZ DO GRONA SZCZĘŚLIWYCH KLIENTÓW ILSPOLAND.PL!Ostatnie kilka mieszkań w całorocznym kompleksie THE ARCHES, wykończone w bardzo wysokim standardzie z klimatyzają z widokiem na Morze Czarne i na basen.INFORMACJE O LOKALIZACJI:

Kosharitsa (pol. Koszarica) – niewielkie miasteczko w Bułgarii, zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie kurortów Sveti Vlas, Słoneczny Brzeg- Sunny Beach i Nesebar, na wybrzeżu Morza Czarnego; ok. 1300 mieszkańców.

Miejscowość ma charakter turystyczny, znajdują się w niej liczne restauracje, bary, sklepy i hotele. Cieszy się dużą popularnością wśród turystów z Polski.

Posiada stałe połączenia autobusowe, m.in. ze Słonecznym Brzegiem i z Nesebyrem.Słoneczny Brzeg (bułg. Słynczew Briag, ang. Sunny Beach) - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, w obwodzie Burgas, (gmina Nesebyr) około 35 kilometrów na północ od Burgas.

Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 600 hotelami i 400 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.

W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.

Miasto jest nazywane Las Vegas Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restaurcje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 AquaParki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.OPIS KOMPLEKSU THE ARCHES I APARTAMENTU

Prezentowany apartament, stanowi wyłącznie przykład, (plik cennika z wykazem dostępnych apartamentów oraz rzuty do pobrania udostępniamy wyłącznie w naszym serwisie WWW.ILSPOLAND.PL), jest jednopokojowy typu Studio i ma powierzchnię całkowitą 42,83 m2, a został wykończony pod klucz, posiadający samodzielny system klimatyzacyjny, wyposażoną łazienkę z WC.Kompleks THE ARCHES oferuje doskonałe połączenie warunków mieszkalno- wypoczynkowych z klimatem kurortów nadmorskich i górskich w jednym i znajduje się:- 2000 m od plaży i morza,

- 15 min. piechotą od centrum Słonecznego Brzegu (Sunny Beach),

- ok. 30 km od miasta Burgas i międzynarodowego lotniska.Oferowne są do sprzedaży apartamenty z widokiem na morze i basen, oferujące właścicielom wiele udogodnień dostępnych w kompleksie, w tym:

- całodobową recepcję,

- basen, place zabaw dla dzieci,

- lobby bar,

- centrum SPA,

- centrum Fitness,

- monitoring i ochronę 24-h (teren ogrodzony z miejscami parkingowymi).WAŻNE: Jest to specjalna, promocyjna oferta cenowa- tylko 650 EUR/M2 BRUTTO z 20% VAT przygotowana tylko dla klientów ILSPOLAND.PL!ZAINTERESOWANY?

DZWOŃ!

+48 608 363 366

stanislaw.lewicki@ilspoland.plWIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?

ZOBACZ!

WWW.ILSPOLAND.PLUWAGA: Oferta dowtępne wyłącznie w banku ofert ILS, zaś obszerną galerię fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym serwisie: WWW.ILSPOLAND.PL

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa została wygenerowana automatycznie na podstawie adresu, ale może wskazywać błędne położenie

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

Niniejsze zapytanie nie może zostać wysłane, gdyż oferta jest NIEAKTUALNA!
Znajdź aktualną ofertę na www.ilspoland.com i wówczas wyślij zapytanie.

+48 668 803 003