oferta archiwalna!

Nie trać czasu na ofertę archiwalną, tylko zobacz inne aktualne oferty nieruchomości na www.ilspoland.com

« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, ELENITE, BUŁGARIA

Symbol: ILS7062

16 800

Pow. całkowita:
36 m2

Rodzaj mieszkania:
STUDIO

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
1

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
100M-500M

Opis oferty

UMEBLOWANY I WYPOSAŻONY APARTAMENT 35,82 M2 Z WIDOKIEM NA BASEN W LUKSUSOWYM KOMPLEKSIE 500 M OD MORZA I PLAŻY ZA JEDYNE 16.800 EUR! PONAD 18.200 EUR TANIEJ OD PIERWOTNEJ CENY ZAKUPU! ŁAP WYJĄTKOWĄ OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Kompaktowy apartament jednopokojowy typu studio w mega okazyjnej cenie 16.800 EUR (ponad 18.200 EUR taniej od pierwotnej ceny zakupu, jaką zapłacił obecny sprzedający, kupując to mieszkanie kilka lat temu bezpośrednio od developera, gdyż wówczas zapłacił ponad 35.000 EUR plus koszty umeblowania i wyposażenia, zaś obecnie mieszkanie wystawione jest do sprzedaży z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem za jedyne 16.800 EUR, czyli tylko za jedyne 469,01 EUR/m2) w luksusowym kompleksie Negresco w ekskluzywnym kurorcie Elenite nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI CAŁEGO KOMPLEKSU:
Elenite to niezwykle urokliwa i zarazem luksusowa miejscowość wypoczynkowa w Bułgarii, położona nad Morzem Czarnym na południowych stokach Starej Płaniny, w gminie Nesebar.
Znajduje się w odległości 7 km od Słonecznego Brzegu, 45 km od Burgas oraz 85 km od Warny.

INFORMACJE PODSTAWOWE O KOMPLEKSIE NEGRESCO:
Kompleks Negresco jest częścią składową wioski wakacyjnej Elenite, wybudowany w 2006 roku, położony jest w odległości około 500 m od morza i plaży w cichym, spokojnym i wyjątkowo malowniczym miejscu u podnóża gór i w sąsiedztwie lasu.


Negresco zapewnia właścicielom apartamentów oraz gościom recepcję z dużym holem recepcyjnym, restaurację i bar, basen zewnętrzny z sekcją dla dzieci, plac zabaw dla dzieci, centrum SPA, ładnie utrzymany ogród, parking strzeżony oraz całodobową ochronę i monitoring.


WAŻNE: Właściciele mieszkań w Negresco oraz ich goście mogą korzystać z całej infrastruktury kurortu Elenite, tzn. basenów, ogrodów, restauracji, plaż, itp.! 

OPIS APARTAMENTU:
Prezentowany apartament jest jednopokojowy typu studio o powierzchni całkowitej 35,82 m2 i powierzchni użytkowej 30,86 m2 (obszerną galerię aż 56 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu oraz dokładną lokalizację udostępniamy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM), znajduje się na parterze, a składa się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju z garderobą, łazienki z WC z kabiną prysznicową oraz balkonu z widokiem na basen, ogród i sąsiednie budynki, należące do kompleksu (widok od strony południowej).

WAŻNE: Apartament sprzedawany jest z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem, widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM!!

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego, z ILSPOLAND.COM w mega okazyjnej cenie 16.800 EUR, tj. o ponad 18.200 EUR taniej od pierwotnej ceny zakupu, jaką zapłacił obecny sprzedający, kupując to mieszkanie kilka lat temu bezpośrednio od developera, gdyż wówczas zapłacił ponad 35.000 EUR plus koszty umeblowania i wyposażenia, zaś obecnie mieszkanie wystawione jest do sprzedaży z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem za jedyne 16.800 EUR, czyli tylko za jedyne 469,01 EUR/m2, zaś koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. roczny czynsz dla zarządcy wynosi tylko 9,6 EUR/M2 apartamentu na rok! Nie zastanawiaj się długo, tylko łap tę wyjątkową okazję, gdyż może się już nigdy więcej nie powtórzyć!

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta firmy ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366,

WIĘCEJ ZDJĘĆ I INFORMACJI LUB OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 56 fotografii oraz dokładną lokalizację i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

Niniejsze zapytanie nie może zostać wysłane, gdyż oferta jest NIEAKTUALNA!
Znajdź aktualną ofertę na www.ilspoland.com i wówczas wyślij zapytanie.

+48 668 803 003