« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, BYALA, BUŁGARIA

Symbol: ILS7216

18 500

Pow. całkowita:
31 m2

Rodzaj mieszkania:
STUDIO

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
1

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
100M-500M

Opis oferty

NOWOCZEŚNIE UMEBLOWANY I WYPOSAŻONY APARTAMENT 31 M2 Z WIDOKIEM NA BASEN TYLKO 400 M OD PLAŻY W OKAZYJNEJ CENIE 18.500 EUR! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Wystawny apartament typu studio w okazyjnej cenie w kameralnym kompleksie apartamentowym Jorge Ville, położonym jedyne 400 m od plaży i morza w miejscowości turystycznej Byala, nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Byala (pol. Biała) - miasteczko w Bułgarii, umiejscowione na wybrzeżu Morza Czarnego, 50 km od Warny i 75 od Burgas (w obu miastach funkcjonują międzynarodowe lotniska). Byala wraz z przylegającą miejscowością Obzor charakteryzuje się największą, w całej Bułgarii, ilością dni słonecznych w roku oraz dużą zawartością jodu w powietrzu. Byala położona jest na lesistych zboczach Starej Płaniny, łagodnie schodzących ku piaszczystej, pięknej plaży.

OPIS KOMPLEKSU JORGE VILLE I APARTAMENTU:
Jorge Ville to kompleks wybudowany w 2014 roku, zlokalizowany w prestiżowym i spokojnym miejscu, przy promenadzie wiodącej nad morze w odległości 400 m od plaży i morza oraz 500 m od centrum rozkwitającego bułgarskiego kurortu nadmorskiego Byala.
Otoczony zabudową rekreacyjno-hotelową, blisko morza, wraz z unikatową lokalizacją i kameralną architekturą oraz wystawnymi wnętrzami zaspokoi najbardziej wygórowane gusta wielbicieli bułgarskiej riviery.
Podążając za trendem hoteli wielogwiazdkowych Jorge Ville oferuje dodatkowe udogodnienia, które sprawią, że osoby w nim mieszkające poczują unikalny klimat, mając do swojej dyspozycji wiele udogodnień zarówno na terenie kompleksu, jak i w okolicy.


Jorge Ville zapewnia właścicielom apartamentów oraz gościom windę, basen na wolnym powietrzu, ładnie utrzymany kameralny ogród oraz całodobową ochronę i monitoring, a także parking przy kompleksie. 

Prezentowany apartament jest jednopokojowy typu studio, ma powierzchnię całkowitą 31 m2 i znajduje się na parterze (obszerną galerię fotografi z wewnątrz mieszkania i z zewnątrz kompleksu oraz dokładną lokalizację prezentujemy wyłacznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM).


Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju-korytarza, łazienki z WC i balkonu z widokiem na basen, ogród i sąsiednie budynki.


WAŻNE: Mieszkanie sprzedawane jest z nowoczesnym umeblowaniem i wyposażeniam, widocznym na zdjęciach z wewnątrz apartamentu, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILSPOLAND.COM w okazyjnej cenie 18.500 EUR, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. roczny czynsz dla zarządcy wynosi tylko 10 euro/m2 apartamentu na rok!

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w naszych ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta ILS POLAND GROUP! 

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366,

WIĘCEJ ZDJĘĆ I INFORMACJI LUB OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu, a także więcej informacji oraz szerszą gamę okazyjnych ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!


WAŻNE: Zaznaczona w podglądzie oferty lokalizacja kompleksu pod adresem URL: https://www.google.com/maps/@42.8749577,27.8902382,3a,75y,22.93h,80.3t/data=!3m6!1e1!3m4!1subnZ1T-JkJu1tNTlYmeLGA!2e0!7i13312!8i6656 na mapie google pokazuje właściwą lokalizację, ale z uwagi na fakt, że kompleks pochodzi z 2014 roku, zaś zdjęcia google są z 2012 roku, kompleksu oraz sąsiednich budynków jeszcze na mapie nie widać!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003