oferta archiwalna!

Nie trać czasu na ofertę archiwalną, tylko zobacz inne aktualne oferty nieruchomości na www.ilspoland.com

« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, BYALA, BUŁGARIA

Symbol: ILS7101

28 900

Pow. całkowita:
63 m2

Rodzaj mieszkania:
APARTAMENT

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
2

Piętro:
3

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
100M-500M

Opis oferty

ZUPEŁNIE NOWY APARTAMENT DWUPOKOJOWY 63 M2 Z WIDOKIEM NA MORZE TYLKO 150 M OD PLAŻY W OKAZYJNEJ CENIE 458,73 EUR/M2! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Zupełnie nowy, wykończony pod klucz, apartament dwupokojowy w okazyjnej cenie w kameralnym kompleksie apartamentowym Milana, położonym jedyne 500 m od plaży w miejscowości turystycznej Byala, nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Byala (pol. Biała) - miasteczko w Bułgarii, umiejscowione na wybrzeżu Morza Czarnego, 50 km od Warny i 75 od Burgas (w obu miastach funkcjonują międzynarodowe lotniska). Byala wraz z przylegającą miejscowością Obzor charakteryzuje się największą, w całej Bułgarii, ilością dni słonecznych w roku oraz dużą zawartością jodu w powietrzu. Byala położona jest na lesistych zboczach Starej Płaniny, łagodnie schodzących ku piaszczystej, pięknej plaży.

OPIS KOMPLEKSU MILANA I APARTAMENTU:
MILANA to kompleks wybudowany w 2010 roku, zlokalizowany w prestiżowej i spokojnej części rozkwitającego bułgarskiego kurortu nadmorskiego Byala, na wzniesieniu z panoramicznym widokiem na morze i miasto, w odległości tylko ok. 500 m od plaży oraz około 1,5 km od ścisłego centrum miasta.
Otoczony panoramą morską, blisko morza, wraz z unikatową lokalizacją i skameralną architekturą oraz wystawnymi wnętrzami zaspokoi najbardziej wygórowane gusta wielbicieli bułgarskiej riviery.
Podążając za trendem hoteli wielogwiazdkowych Milana oferuje dodatkowe udogodnienia, które sprawią, że osoby w nim mieszkające poczują unikalny klimat, mając do swojej dyspozycji wiele udogodnień oraz widząc niepowtarzalny, panoramiczny widok z okien na morze i całą zatokę.

Prezentowany apartament ma powierzchnię całkowitą 63 m2, znajduje się na trzecim piętrze (czwartej kondygnacji) i jest wykończony pod klucz, posiada samodzielny system klimatyzacyjny, pomalowane w ciepłych barwach ściany, balkon wykończony płytkami granito gresowymi, wykończoną łazienkę z WC w glazurze i terakocie- wyposażoną w białą armaturę, a cały apartament wyłożony jest panelami oraz posiada luksusowe drzwi i okna (obszerną galerię aż 58 fotografi z wewnątrz mieszkania i z zewnątrz kompleksu oraz dokładną lokalizację prezentujemy wyłacznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM).


Apartament składa się z dużego salonu z miejscem na aneks kuchenny, przedpokoju-korytarza, sypialni, łazienki z WC i balkonu z otwartym, panoramicznym widokiem na morze i miasto (widok od strony wschodniej).


WAŻNE: Mieszkanie sprzedawane jest z wykończeniem pod klucz, widocznym na zdjęciach z wewnątrz apartamentu, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM, a od nowego nabywcy wymaga jedynie umeblowania i wyposażenia!

Na terenie kompleksu Milana właściciele apartamentów oraz goście mają do swojej dyspozycji:
- Recepcję,
- Basen na wolnym powietrzu z sekcją dla dzieci,
- Ładnie utrzymany i oświetony ogród,
- Parking,
- Ochronę całodobową i monitoring.

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILSPOLAND.COM w okazyjnej cenie 28.900 EUR, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. roczny czynsz dla zarządcy wynosi tylko 8 euro/m2 apartamentu na rok!

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta ILS POLAND GROUP! 

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366,

WIĘCEJ ZDJĘĆ I INFORMACJI LUB OFERT?
ZNAJDZIESZ TYLKO NA:
WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 58 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu, a także więcej informacji oraz szerszą gamę okazyjnych ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

Niniejsze zapytanie nie może zostać wysłane, gdyż oferta jest NIEAKTUALNA!
Znajdź aktualną ofertę na www.ilspoland.com i wówczas wyślij zapytanie.

+48 668 803 003